آذری: نکونام سرمربی آینده تیم ملی است، هیچ کس از روی عمد دنبال تعطیلی لیگ نیست

به گزارش کاشیا، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: هیچ کس به صورت عمد دنبال تعطیل کردن لیگ نیست و نباید در خصوص شرایط برگزاری بازی های لیگ برتر حاشیه درست کنیم.

آذری: نکونام سرمربی آینده تیم ملی است، هیچ کس از روی عمد دنبال تعطیلی لیگ نیست

سعید آذری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی کاشیا، در ارتباط با شرایط مبهمی که برای ادامه بازی های لیگ برتر ایجاد شده است، گفت: ادامه یافتن مسابقات لیگ برتر فقط به تصمیم ستاد مبارزه با کرونا بستگی دارد و این موضوع دست فدراسیون یا سازمان لیگ نیست. این یک بحث مهم جهانی است و متولیان بهداشت باید باید در مورد برگزاری مسابقات ورزشی تصمیم بگیرند. تا زمانی که آنها تصمیمی نگیرند چیزی مشخص نیست، در ضمنً هیچ کس نمی تواند مسئولیت برگزاری مسابقات را بپذیرد و عاقلانه هم نیست که بپذیرد.

وی در قسمت دیگری از حرف هایش تاکید کرد: من شرایط تیم ها را درک می کنم، برخی تیم ها نگران قهرمانی و برخی هم نگران سقوط نکردن هستند. حتی فولاد هم می تواند در بازی های باقی مانده حرفی برای گفتن داشته باشد ولی نباید با این بیماری و شرایطی که ایجاد شده است ساده برخورد کنیم. مطمئن شاید هیچ کس به صورت عمد دنبال تعطیل کردن لیگ نیست و ما نباید در مورد شرایط برگزاری بازی های لیگ برتر حاشیه درست کنیم. فوتبال در برابر جان انسان ها هیچ ارزشی ندارد و اگر خدایی ناکرده برای یک مربی، بازیکن، داور، خبرنگار و همه آنهایی که درگیر برگزاری بازی ها هستند، اتفاقی رخ دهد، چه کسی می خواهد پاسخگو باشد. ما باید صبر کنیم تا ستاد مبارزه با کرونا در مورد برگزاری مسابقات تصمیم بگیرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد در مورد شرایط کادر فنی این تیم برای فصل آینده و اینکه آیا قرار است جواد نکونام فصل بعد هم هدایت این تیم را بر عهده داشته باشد، شرح داد: ما با آقا جواد صحبت های ابتدایی را برای تمدید قرارداد انجام دادیم که مثبت هم بود. در مجموعه فولاد همه از نکونام رضایت دارند و این مربی هم شایستگی خودش را اثبات می کند. از نظر من نکونام سرمربی آینده تیم ملی است و حفظ این سرمایه ها برای ما مهم است. مربیان جوان مثل نکونام، گل محمدی، مهدوی کیا، هاشمیان و ... سرمایه های این فوتبال هستند.

آذری با بیان اینکه نکونام بعد از 24 سال نساجی را به لیگ برتر آورد، عنوان کرد: آقا جواد باید کار نیمه تمامش را در فولاد به اتمام برساند و هدف ما رسیدن به یک پیشرفت بزرگ است. ما کارهایمان را در مورد آینده طبق هماهنگی با نکونام شروع کردیم و ایشان هم به این موضوع هم اشاره کرده که مدیریت فولاد باید با ثبات بماند. امیدوارم که بتوانیم آینده خوبی را در فولاد رقم بزنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1026

به "آذری: نکونام سرمربی آینده تیم ملی است، هیچ کس از روی عمد دنبال تعطیلی لیگ نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: نکونام سرمربی آینده تیم ملی است، هیچ کس از روی عمد دنبال تعطیلی لیگ نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید