اهواز، ایلی استان: بعد از بازی با نفت آبادان یک هفته بسیار سخت داشتیم، سپیدرودی ها هفته بعد به کریمی کادوی تولد بدهند!

ایلی استان، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت، تیمش یک هفته سخت را پشت سر گذاشته است.

اهواز، ایلی استان: بعد از بازی با نفت آبادان یک هفته بسیار سخت داشتیم، سپیدرودی ها هفته بعد به کریمی کادوی تولد بدهند!

به گزارش خبرنگاران از اهواز، ایلی استان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپیدرود رشت گفت: ما فردا بازی تقریباً دشواری داریم، چرا که هر دو تیم احتیاج به امتیاز دارند. الان که به نظر من سپیدرود خیلی بهتر از قبل خودش را نشان می دهد. بعد از بازی با نفت آبادان ما یک هفته بسیار سخت داشتیم، چرا که باید ابتدا از نظر روحی و روانی با آنها کار می کردیم.

وی در ادامه اضافه نمود: نمایش خوبی در بازی قبل ارائه کردیم و با وجود اینکه می توانستیم برنده باشیم، اما دو امتیاز را از دست دادیم. نمی خواهم مجدداً در مورد داوری صحبت کنم، اما می خواهم به بازیکنان خودم بابت بازی خوب شان تبریک بگویم. ان شاءالله فردا به آن چیزی که می خواهیم برسیم و با یاری یکدیگر سه امتیاز مسابقه را به دست بیاوریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد مصدومان و محرومان تیمش برای دیدار با سپیدرود گفت: خوشبختانه مصدوم نداریم، اما سینا مریدی و فرزاد جعفری دو بازیکن محروم ما هستند. همچنین میثم دورقی، ایوب والی و صابر حردانی به تیم اضافه شده اند، اما متأسفانه و همان طور که گفتم دو محروم داریم.

ایلی استان در ادامه توضیح داد: زمانی که من سرمربیگری فولاد را بر عهده گرفتم متأسفانه تعداد محرومان تیم زیاد بود و باید با بقیه بازیکنان بازی ها را سازماندهی می کردیم. قبلاً هم گفتم خیلی ساده نیست به یکباره استراتژی تیم را کاملاً تغییر دهیم و زمان یک ماه ونیم هم وقت کمی است که هم خطوط دفاعی و هجومی تیم را تغییر دهیم. یکی دیگر از اهداف ما این بود که درصد مالکیت توپ را در تیم مان بیشتر کنیم و به سادگی توپ را از دست ندهیم.

وی ادامه داد: همان طور که گفتم ما احتیاج به زمان داریم، هر چند در بازی قبل شانس گل های زیادی داشتیم که به ثمر نرسید، در هر صورت فوتبال همین است و ان شاءالله با توجه به ایمان و اعتمادی که به بازیکنان مان داریم در بازی بعد بتوانیم با به ثمر رساندن گل، اعتمادبه نفس لازم را به تیم مان برگردانیم.

استان در ادامه با بیان اینکه تیمش بازی دشواری دارد اعلام کرد: من دو بازی سپیدرود مقابل تراکتورسازی و پارس جنوبی را دیدم و به نظرم این تیم در حال پیشرفت است. از طرف دیگر بازیکنان سپیدرود انگیزه مضاعفی دارند و امروز هم تولد علی کریمی بود و از همین جا به او تبریک می گویم. با توجه به این موضوع بازیکنان این تیم می خواهند یک کادو به سرمربی تیم شان در بازی مقابل ما بدهند. من فقط یک خواهش از بازیکنان سپیدرود دارم، این تحویل کادو به سرمربی تیم شان را به هفته بعد موکول نمایند تا ان شاءالله ما سه امتیاز را در این دیدار بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خاتمه گفت: از همین جا هم برای تیم پرسپولیس آرزوی برد در فینال لیگ قهرمانان را می کنم، چرا که قهرمانی پرسپولیس اثر مثبتی روی فوتبال ایران خواهد گذاشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اهواز، ایلی استان: بعد از بازی با نفت آبادان یک هفته بسیار سخت داشتیم، سپیدرودی ها هفته بعد به کریمی کادوی تولد بدهند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهواز، ایلی استان: بعد از بازی با نفت آبادان یک هفته بسیار سخت داشتیم، سپیدرودی ها هفته بعد به کریمی کادوی تولد بدهند!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید