ایتالیا حق گمرک کالاهای پاکستانی را بخشید؛ افزایش حجم تجارت میان اسلام آباد و رم

به گزارش کاشیا، در سفر محمد یونس دهاگه رئیس سازمان تجارت پاکستان به ایتالیا قرار شد حجم تجارت دو کشور افزایش پیدا نموده و ایتالیا از کالاهای پاکستانی حق گمرک دریافت نکند.

ایتالیا حق گمرک کالاهای پاکستانی را بخشید؛ افزایش حجم تجارت میان اسلام آباد و رم

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ قیمت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران، در پی سفر محمد یونس دهاگه رئیس سازمان تجارت پاکستان به ایتالیا دو کشور برای افزایش حجم مبادلات تجاری به توافق رسیدند.

یونس دهاگه در ملاقات با مسئولین ارشد وزارت اقتصاد و دارایی ایتالیا توضیح داد: اسلام آباد در زمینه مبارزه با مواد مخدر، اجرای قوانین مربوط به حقوق بشر و دیگر قوانین رسمی سازمان ملل کوشش زیادی می نماید.

وی گفت: تجار ایتالیایی می توانند از شرایط خوب ایجاد شده در پاکستان استفاده نموده و به جمع سرمایه گذاران خارجی که تعداد آن ها دائما رو به افزایش است، ملحق شوند.

رئیس سازمان تجارت پاکستان اضافه نمود: حجم روابط تجاری میان دو کشور ایتالیا و پاکستان در سال 2013 تقریبا 969میلیون یورو بوده و در سال 2016 این رقم به یک میلیارد و 200میلیون یورو افزایش پیدا نموده است.

مسئولین وزارت اقتصاد ایتالیا نیز با بیان اینکه جهت توسعه روابط تجاری دو کشور حق گمرک تمام کالاهای پاکستانی را خواهند بخشید توضیح دادند: رم تمایل دارد در زمینه توسعه زیر ساخت و همچنین صنعت خودرو سازی پاکستان سرمایه گذاری ویژه داشته باشد.

قرار است طرفین در ابتدای سال 2018 جلسه مشترک دیگری داشته باشند و کمیته های اجرایی را نیز شکل دهند.

پاکستان در امسال میلادی تبدیل به یکی از 5کشور ایده آل برای سرمایه گذاری شده و پیروز به جذب میلیاردها دلار سرمایه خارجی شده است.

.

منبع: تسنیم
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 730

به "ایتالیا حق گمرک کالاهای پاکستانی را بخشید؛ افزایش حجم تجارت میان اسلام آباد و رم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایتالیا حق گمرک کالاهای پاکستانی را بخشید؛ افزایش حجم تجارت میان اسلام آباد و رم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید