بلاتکلیفی بیمه رانندگان تاکسی، عدم همکاری تامین اجتماعی در به روز رسانی لیست بیمه تاکسیرانان

به گزارش کاشیا، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از عدم همکاری تامین اجتماعی در به روز رسانی لیست بیمه رانندگان ناوگان تاکسیرانی کشور اطلاع داد.

بلاتکلیفی بیمه رانندگان تاکسی، عدم همکاری تامین اجتماعی در به روز رسانی لیست بیمه تاکسیرانان

مرتضی ضامنی در گفت وگو با خبرنگاران، در تشریح آخرین شرایط بیمه رانندگان تاکسی با ابراز تاسف از اینکه تامین اجتماعی همکاری لازم در این حوزه را انجام نمی دهد، اضافه کرد: علی رغم اینکه قول هایی که توسط مدیرعامل این سازمان در رسانه ملی داده شد و جلسات بسیاری هم برای حل این مشکل برگزار گردید و تفاهمی نیز میان تامین اجتماعی و سازمان شهرداریها منعقد شد، اما همچنان این مهم محقق نشده است.

وی تاکید نمود: از آبان ماه فهرست پایلوت 7000 نفره حذفی های بیمه رانندگان تاکسی و فهرست رانندگان تاکسی واجد شرایطی که باید بیمه آنها اضافه گردد تحویل تامین اجتماعی شده است، اما تا به امروز هیچ اتفاقی در این زمینه نیفتاده است.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در بخش دیگری از صحبت های خود درخصوص بسته های معیشتی رانندگان تاکسی همزمان با ایام نوروز گفت: بسته معیشتی و پرداخت تسهیلات را باید دولت به تصویب برساند که تا به امروز چیزی در این ارتباط به ما ابلاغ نشده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 فروردین 1400 بروزرسانی: 9 فروردین 1400 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1523

به "بلاتکلیفی بیمه رانندگان تاکسی، عدم همکاری تامین اجتماعی در به روز رسانی لیست بیمه تاکسیرانان" امتیاز دهید

1 کاربر به "بلاتکلیفی بیمه رانندگان تاکسی، عدم همکاری تامین اجتماعی در به روز رسانی لیست بیمه تاکسیرانان" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلاتکلیفی بیمه رانندگان تاکسی، عدم همکاری تامین اجتماعی در به روز رسانی لیست بیمه تاکسیرانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید