بیانیه پرسپولیس در خصوص پرونده شکایت برانکو ، به زودی محروم می شویم اما...

به گزارش کاشیا، باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه ای اظهار داشت درصورت بسته شدن پنجره جابجایی این باشگاه نیز جای نگرانی وجود ندارد و به محض واریز پول، پنجره باز خواهد شد.

بیانیه پرسپولیس در خصوص پرونده شکایت برانکو ، به زودی محروم می شویم اما...

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، دراین بیانیه آمده است:

صداقت بهترین راه و سیاست برای داشتن ارتباط خوب و پایدار با هواداران است.

بدین روی صریح، شفاف و صادقانه به اطلاع هواداران فهیم پرسپولیس می رسانیم احتمال بسته شدن موقت پنجره جابجایی باشگاه ظرف امروز و فردا وجود دارد اما جای نگرانی نیست.

از یک طرف امیدواریم با همکاری بزرگوارانه آقای برانکو ایوانکوویچ سرمربی محبوب و سابق پرسپولیس، چنین اتفاقی نیفتد و بتوانیم مهلتی 20 روزه بگیریم. درغیراین صورت هم به سرمربی دوست داشتنی و جنتلمن کروات حق می دهیم به دلیل بد عهدی های گذشته با درخواست باشگاه موافقت نکند و احتمالا پنجره جابجایی تیم به صورت موقت بسته گردد. اگرچنین اتفاقی هم بیفتد باز باشگاه پرسپولیس سر وعده خود مانده و دستمزد آقای برانکو را در زمان مشخص شده 20 روزه به حساب این مرد شریف واریز خواهد نمود.

از طرف دیگر به سمع و نظر هواداران پرشورو شمارپرسپولیس می رسانیم بر اساس قانون جدید فیفا پنجره های جابجاییی وقتی به دلایل مسائل اقتصادی بسته شوند به محض پرداخت پول باز خواهند شد. طبق معمول برای حل این مسئله به همراهی و صبوری شما هواداران نیازمبرم داریم. همان طور که درزمان جابجایی با همراهی شما پرسپولیسی ها و کوشش شبانه روزی فعال ترین تیم لقب گرفتیم، ازاین بحران موقت نیز با یاری هواداران صبورو بی نظیربه سلامت عبور خواهیم کرد.

درپایان یک بار دیگر از همه شما هواداران و دوستداران پرسپولیس تشکر می کنیم و امیدواریم در کنار و همراه یکدیگر از موفقیت های حاصله همچون 4 سال گذشته لذت ببریم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1216

به "بیانیه پرسپولیس در خصوص پرونده شکایت برانکو ، به زودی محروم می شویم اما..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه پرسپولیس در خصوص پرونده شکایت برانکو ، به زودی محروم می شویم اما..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید