تور ارزان ترکیه: جریان صادرات گاز به ترکیه از طرف ایران قطع نشده است

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، تهران (پانا) - شرکت ملی گاز ایران خاطرنشان کرد در پی بروز نشت گاز در ایستگاه بازرگان صادرات گاز به ترکیه کاهش یافته و تا زمان برطرف اشکال برای مدتی کوتاه، به حال تعلیق در خواهد آمد.

تور ارزان ترکیه: جریان صادرات گاز به ترکیه از طرف ایران قطع نشده است

بهترین تجربه سفر را با تور ارزان ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا تا آنتالیا رویایی و بالون سواری در شهرهای ترکیه تا کلی تفریح دیگر در انتظار شماست، خاطراتی از مردم مهمانواز ترکیه که همیشه در ذهن شما خواهد ماند.

به گزارش شرکت ملی گاز ایران، در پی بروز نشت گاز در ایستگاه بازرگان از دو اتصال عایقی و بر هم خوردن شرایط استاندارد کاری در ایستگاه، صادرات گاز به ترکیه کاهش یافته و تا زمان برطرف اشکال برای مدتی کوتاه، به حال تعلیق در خواهد آمد.

به محض وقوع حادثه، ضمن انجام اقدام های لازم، موضوع بلافاصله به طرف ترکیه اعلام و ضمن هماهنگی سریع، شرایط حضور نمایندگان ترکیه در ایستگاه فراهم شد.

بنا بر این گزارش، با وجود شرایط ناایمن کاری از منظر استانداردهای ایمنی و لزوم تعمیر سریع و اضطراری قطعات معیوب، با کنترل شرایط عملیاتی و پایش مستمر نشتی ها و کنترل فشار، جریان صادرات گاز برقرار نگاه داشته شد.

این در حالی است که با وجود برقرار نگاه داشتن جریان صادرات از طرف ایران، به علت مشکل فنی در ایستگاه تقویت فشار ترکیه، این کشور امکان دریافت گاز را در حال حاضر ندارد.

لازم به ذکر است، شرکت ملی گاز ایران آماده ارسال گاز با لحاظ حفظ شرایط ایمن عملیاتی تا زمان تصمیم گیری نهایی در این زمینه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 اسفند 1400 بروزرسانی: 12 اسفند 1400 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1978

به "تور ارزان ترکیه: جریان صادرات گاز به ترکیه از طرف ایران قطع نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان ترکیه: جریان صادرات گاز به ترکیه از طرف ایران قطع نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید