خبرنگاران ظرفیت آموزشی مراکز فنی و حرفه ای قزوین افزایش یافت

به گزارش کاشیا، قزوین - خبرنگاران - ظرفیت آموزشی مراکز دولتی آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در امسال حدود 2 برابر نسبت به سال گذشته افزایش یافت.

خبرنگاران ظرفیت آموزشی مراکز فنی و حرفه ای قزوین افزایش یافت

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات فوق لیسانس در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار کاشیا گفت: ظرفیت آموزشی مراکز دولتی فنی و حرفه ای استان پیش از این و در سال گذشته 2 میلیون نفر ساعت بود که این رقم در امسال با برنامه ریزی های صورت گرفته و استفاده حداکثری از همه ظرفیت ها این مراکز و همچنین یاری سایر دستگاه ها و بهره مندی از امکانات بخش خصوصی، به حدود چهار میلیون نفر افزایش یافته است.

محسن مددی اضافه نمود: افزایش ظرفیت آموزشی مراکز دولتی فنی و حرفه ای در استان قزوین با توجه به احتیاج افراد جویای کار و فارغ التحصیلان دانشگاهی به یادگیری مهارت در رشته های مختلف در دستور کار نهاده شد.

وی یادآور شد: افزایش ظرفیت آموزشی رشته های مهارتی در استان قزوین البته تنها مختص به مراکز آموزشی دولتی نیست بلکه مخجموعه آموزش های دولتی اعم از سیار، سکونتگاه های غیررسمی و روستاها، جوار صنوف و دانشگاه ها، زندان ها و پادگان ها را نیز در برمی گیرد.

این مسوول گفت: در حال برنامه ریزی و تدوین سهم هر یک از بخش های نام برده از مجموعه آموزش ها هستیم و به زودی جزییات دوره های آموزشی هر بخش مشخص و ابلاغ می گردد.

10 مرکز دولتی فنی و حرفه ای به متقاضیان در استان قزوین آموزش های مهارتی ارایه می نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 2 تیر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 992

به "خبرنگاران ظرفیت آموزشی مراکز فنی و حرفه ای قزوین افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ظرفیت آموزشی مراکز فنی و حرفه ای قزوین افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید