رسوایی تکان دهنده در انگلیس، اذیت و آزار 1400 کودک تنها در یک شهر بریتانیا

به گزارش کاشیا، خبرنگاران: نتایج تکان دهنده یک تحقیق مستقل در بریتانیا که روز سه شنبه و در آستانه گشایش مدارس این کشور منتشر شد، حاکی از اذیت و آزارجنسی حدود یکهزار و 400 کودک تنها در شهرˈ روترهامˈ واقع در یورکشایرجنوبی انگلیس است.

رسوایی تکان دهنده در انگلیس، اذیت و آزار 1400 کودک تنها در یک شهر بریتانیا

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش کاشیا، براساس نتایج این تحقیق که به سفارش شورای محلی روترهام انجام شده ، معین شده است که این بچه ها از سال 1997 تا سال 2013 میلادی ، مورد اذیت و آزار و سوء استفاده جنسی قرار گرفته اند.

دراین گزارش، اذیت و آزار و سوء استفاده های جنسی انجام شده از این بچه ها قربانی که بعضی از آنها تنها یازده سال داشته اند، وحشتناک توصیف شده و تاکید شده که این روند تاکنون ادامه داشته است.

به دنبال انتشار این گزارش، رییس شورای شهر روترهام بدلیل آنچه آن را ˈیک شکست آشکار دستجمعیˈ به منظور متوقف کردن بهره برداری جنسی از بچه ها این شهر طی 16 سال گذشته خواند، استعفا کرد.

خانم پرفسورˈ الکسس جیˈ که این گزارش را تهیه نموده است روز سه شنبه با اشاره به موارد اذیت و آزارهای انجام شده علیه بچه ها شهر روترهام طی دوره یاد شده ، گفت: بعضی از این بچه ها علاوه بر تجاوزهای مکرر و ضرب و شتم زیاد، از سوی افراد و باندهای تبهکار به عنوان برده جنسی به سایر شهرهای انگلیس منتقل شده اند.

وی اضافه کرد: مسئولان شهر روترهام از جمله مقامات پلیس این شهر طی دوره مذکور به رغم گزارش های داده شده در باره اذیت و آزار بچه ها، در متوقف کردن این روند تکان دهنده، کوتاهی نموده اند.

خانم الکسس جی همچنین گفت که پلیس این شهر با تحقیر با بسیاری از این بچه ها که قربانی باندهای تبهکار و افراد خاطی شده اند، رفتار نموده است.

وی اعلام نمود: از آنجا که مقامات پلیس شهر روترهام آمارهای مربوط به شمار سوء استفاده های جنسی در این شهر را باور نداشتند، گزارش های تهیه شده در این زمینه را نیز تاکنون نادیده می گرفتند.

منبع: ایرنا

منبع: تسنیم
انتشار: 11 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 486

به "رسوایی تکان دهنده در انگلیس، اذیت و آزار 1400 کودک تنها در یک شهر بریتانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسوایی تکان دهنده در انگلیس، اذیت و آزار 1400 کودک تنها در یک شهر بریتانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید