رضایی: در خط هافبک مشکل داریم، 2 بازیکن دیگر جذب می کنیم

به گزارش کاشیا، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: در پست دفاع و حمله به دو بازیکن دیگر احتیاج داریم که باید جذب کنیم.

رضایی: در خط هافبک مشکل داریم، 2 بازیکن دیگر جذب می کنیم

به گزارش خبرنگاران از اصفهان ، رحمان رضایی عصر امروز پنجشنبه در نشست خبری پیش از ملاقات فردای تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال گفت: خوشبختانه از حدود 40 روز پیش تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و بازی های تدارکاتی خوبی انجام دادیم و شرایط بدنی بازیکنان خوب است، اما متأسفانه 3 بازیکن را بنا به دلایل مختلف در اختیار نداریم؛ مهرداد قنبری به دلیل محرومیت، علی دشتی به دلیل مصدومیت و علی نبی زاده را به دلیل عدم پیگیری شرایط نظام وظیفه در بازی فردا در اختیار نداریم.

وی اضافه نمود: باید شرایط نظام وظیفه نبی زاده را زودتر پیش بینی و پیگیری می کردیم و شاید در بازی فردا نتوانیم از او استفاده کنیم. شرایط سایر بازیکنان از نظر بدنی و روحی بسیار خوب است و مشکل خاصی نداریم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به اینکه چون خودش مدافع بوده آیا سبک بازی ذوب آهن دفاعی خواهد بود، ادامه داد: با توجه به بازیکنان، امکانات، پتانسیل و ابزارهایی که داریم در مواقع ضروری هم از آرایش دفاعی و هم از سیستم هجومی استفاده خواهیم کرد. در فوتبال امروز جهان صرف دفاع یا حمله کردن معنایی ندارد و در مواقع دفاع یا حمله شاید لازم باشد تمام بازیکنان به جز دروازه بان در همان سیستم قرار گیرند. در بخش دفاعی زیاد تمرین نموده ایم اما با توجه به اینکه در خط هافبک بازیکنان مدنظر خود را جذب ننموده ایم کارمان سخت شده است. البته خوشبختانه قاسم حدادی فر از دو سه روز گذشته به تیم اضافه شده و امیدوارم نهایت استفاده را از او ببریم و قاسم شرایط بدنی خوبی داشته باشد تا بتواند به تیم یاری کند.

رضایی در پاسخ به اینکه آیا بازیکنان مدنظر خود را در فصل جابجایی جذب نموده است یا خیر، گفت: متأسفانه نتوانستیم تمام اسامی که به باشگاه داده بودم را جذب کنیم و تنها سه چهار بازیکن طبق این لیست جذب شدند. یک بازیکن را هنوز جذب ننموده ایم و 3 بازیکن دیگر را نیز در نظر داشتیم که بنا به دلایلی نتوانستیم آنها را به خدمت بگیریم و به سراغ سایر بازیکنان رفتیم. البته خوشبختانه از جذب بازیکنانی که در اولویت های بعدی ما بودند راضی هستم. آنها بازیکنان صاحب نام، قابل و باکیفیتی هستند. امیدوارم این بازیکنان بتوانند تمام قابلیت های خود را در زمین به نمایش بگذارند تا به اهداف خود برسیم.

وی درباره پیش بینی خود از صندلی تیمش در سرانجام فصل اعلام کرد: هنوز لیگ آغاز نشده و نمی توان نتایج را پیش بینی کرد. مطمئناً به دلیل اردوها و بازی های تیم ملی و لزوم حفظ سلامتی در شرایط شیوع کرونا لیگ طولانی مدتی در پیش خواهیم داشت و امیدوارم بتوانیم انتظارات طرفداران را با توجه به قابلیت های بالای بازیکنان مان برآورده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به سوال خبرنگار خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا ذوب آهن بازیکن دیگری به خدمت می گیرد یا خیر، توضیح داد: مطمئناً باید بازیکنان دیگری جذب کنیم و از سهمیه ما یک بازیکن دیگر باید جذب گردد. بعضی بازیکنانی که مدنظر ما بودند را به دلیل شرایط اقتصادی و بعضی شرایط دیگر نتوانستیم به خدمت بگیریم اما در پست دفاع و حمله به 2 بازیکن دیگر احتیاج داریم که باید جذب کنیم. البته نه از 7 سهمیه خود بلکه باید بازیکن آزاد و لیگ یکی به خدمت بگیریم.

رضایی درباره کادر فنی خود گفت: کادر فنی هنوز تکمیل نشده و قرار است تکمیل گردد. در این زمینه پافشاری زیادی کردم اما بنا به دلایلی کادر فنی تکمیل نشده و امیدوارم تا هفته آینده تکمیل گردد.

وی در پاسخ به اینکه خواسته های خود از باشگاه را از چه طریقی مطرح می نماید، اضافه نمود: به وسیله سرپرست تیم و در مواقع لزوم با ارتباط مستقیم با اعضای هیئت مدیره، رئیس هیئت مدیره و عوامل اجرایی تیم و باشگاه خواسته های خود را مطرح می کنم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به اینکه خواسته های طرفداران ذوب آهن چقدر برای او اهمیت دارد، اعلام کرد: مطمئناً طرفداران دلسوزان تیم هستند و دوست دارند تیم شان از همه نظر در بهترین شرایط باشد. طرفداران دلسوزترین کسانی هستند که در کنار تیم داریم و امیدوارم بتوانیم با نتایج خوبی که می گیریم، راضی نگه داشتن طرفداران در اولویت باشد و آنها پس از هر بازی شادمان شوند.

رضایی درباره راهکارهای خود برای گلزنی تیمش گفت: هنوز بازی انجام نشده که مسئله ای را برطرف کنیم. اجازه دهید لیگ آغاز گردد و اگر مسئله ای در خطوط مختلف وجود داشت کوشش می کنیم آن را برطرف کنیم.

وی اعلام نمود: از فوتبال دوستان و مخصوصاً طرفداران ذوب آهن که مشتاقانه عاشق این تیم هستند و در شرایط مختلف از ذوب آهن حمایت می نمایند تا مشوق و حامی تیم باشند متشکرم و امیدوارم به هدف اصلی که سربلندی تیم و شادمانی طرفداران است دست یابیم.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1303

به "رضایی: در خط هافبک مشکل داریم، 2 بازیکن دیگر جذب می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: در خط هافبک مشکل داریم، 2 بازیکن دیگر جذب می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید