سرمربی تراکتور: طرفداران نبودند تا فحش مان بدهند، رعایت پروتکل ها؟ من هم ماسک نمی زنم

به گزارش کاشیا، هیچ تیمی پروتکل ها را رعایت نمی کند. فقط بحث فردی پروتکل هاست که رعایت می نمایند ولی بعضی مثل من رعایت نمی نمایند و ماسک هم نمی زنند.

سرمربی تراکتور: طرفداران نبودند تا فحش مان بدهند، رعایت پروتکل ها؟ من هم ماسک نمی زنم

سرمربی تراکتور می گوید که هیچ تیمی پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کند.

به گزارش ایسنا، ساکت الهامی، سرمربی تراکتور در نشست خبری پس از بازی امشب (پنجشنبه) با شهر خودرو اظهار کرد: خوشحالم پس از یک سال به شهر امام رضا آمدم. بحث اولم در خصوص تیم پدیده است که یک مربی جوان و کاربلد را به خودش اضافه نموده است. دوم این که به دوست خوبم آقای سرآسیایی خسته نباشید می گویم. آقا سهراب پتانسیل خوبی برای مربی گری دارد. بحث اول ما برای این بازی کسب امتیاز بود و بحث دوم مان هم این بود که بازی را ببریم اما به هدف دوم مان نرسیدیم.

او ادامه داد: به این دلیل به هدف دوم مان نرسیدیم چون در بازی با سپاهان از نظر بدنی تخلیه شدیم. در حال حاضر بازی، بازی جدول است و باید مربیان با جدول بازی نمایند. فکر می کنم این یک امتیاز در هفته های آینده به ما یاری کند. به بازیکنانم خسته نباشید می گویم و از آن ها راضی هستم. ان شاءالله که به هدفمان یعنی کسب سهمیه آسیایی است، برسیم.

او درباره فرایند بازی گفت: درست است که این بازی را خوب آغاز کردیم و در نیمه اول رجحان داشتیم اما در نیمه دوم بازی به تعادل کشیده شد. در شرایط کنونی جدول امتیاز از دست دادن سخت است. ما اگر از آقا سهراب از شهرخودرو بیشتر شناخت نداشته باشیم، کمتر هم نداشتیم. البته فوتبالی که از شهرخودرو سراغ داشتیم، این نبود که به خاطر حضور آقا سهراب است. ما از نظر نفرات کمترین تغییر را در چهار، پنج بازی اخیر داشتیم. آن هایی که درون زمین بودند از جان مایه گذاشتند. در حال حاضر بازی ها فشرده است و در بازی های آینده می بینیم که تیم ها به هم نزدیک خواهند شد.

مربی پیشین شهر خودرو در پاسخ به این سوال که آیا توقع داشته که از او در این بازی تقدیر به عمل بیاید، گفت: من توقعی نداشتم. خدا را شکر که طرفداران نبودند تا فحش مان بدهند ولی دیدن بازیکنان قبلی ام برای من، تقدیر بود. پارسال پس از مدت ها با پدیده کسب سهمیه آسیایی کردیم و این بازیکنان خودشان گل هستند.

الهامی ادامه داد: از گروه داوری تشکر می کنم. آقای بیژن حیدری و تیمش عالی سوت زدند و عالی قضاوت کردند. امیدوارم در بازی های بین المللی هم پیروز باشند.

او در پایان درباره رعایت پروتکل های بهداشتی لیگ اظهار کرد: هیچ تیمی پروتکل ها را رعایت نمی کند. فقط بحث فردی پروتکل هاست که رعایت می نمایند ولی بعضی مثل من رعایت نمی نمایند و ماسک هم نمی زنند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1127

به "سرمربی تراکتور: طرفداران نبودند تا فحش مان بدهند، رعایت پروتکل ها؟ من هم ماسک نمی زنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تراکتور: طرفداران نبودند تا فحش مان بدهند، رعایت پروتکل ها؟ من هم ماسک نمی زنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید