سعادتمند: در جریان همه امور باشگاه استقلال هستم، منافع شان قطع شده و مزاحمت ایجاد می کنند

به گزارش کاشیا، مدیرعامل استقلال با بیان اینکه در جریان تمام امور باشگاه است گفت: افرادی مزاحم کار باشگاه هستند که منافع شان قطع شده است.

سعادتمند: در جریان همه امور باشگاه استقلال هستم، منافع شان قطع شده و مزاحمت ایجاد می کنند

به گزارش کاشیا، احمد سعادتمند در خصوص صحبت های اخیر خود گفت: تمام تلاشمان این است که تا حد توان مان شرایط استقلال را خوب کنیم. امروز اعتقاداتم را گفتم. باشگاهی مثل استقلال نیاز دارد براساس معیارهای اصلی اش به درآمدزایی برسد. من هم به عنوان مدیرعامل باشگاه تلاشم را می کنم که استقلال شرایط ایده آل داشته باشد.

وی ادامه داد: شرکت آریا برتر سال گذشته با باشگاه قرارداد امضا کرد ولی به عنوان بلاعوض و درآمد برای باشگاه، تا الان دیناری واریزی نداشته و منافعی برای باشگاه نداشته است.

سعادتمند درباره اینکه خلیل زاده گفته او در جریان قرارداد کارگزار قبلی نبوده، گفت: من در جریان همه امور باشگاه هستم و اطلاعات و تسلط کافی روی مسائل باشگاه دارم. با خلیل زاده جلسه خوبی داشتیم و قرار شد فردا جلسه مشترکی با دو کارگزار (قبلی و فعلی) برگزار کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که منظورش از گفتن جملاتی نظیر چرا نمی گذارید برای استقلال درآمدزایی کنیم و چرا سرعت ما را می گیرید؟ چرا نمی گذارید پرداخت بعدی به بازیکنان انجام گردد و می خواستید دیاباته به ایران برنگردد؟ چه کسانی هستند، شرح داد: افرادی مزاحم کار باشگاه هستند که منافع شان از این باشگاه قطع شده است. شرکتی که یک سال از مالکیت معنوی یک باشگاه بهره مند می گردد اما یک ریال به باشگاه عایدی نمی رساند، یک نوع کارشکنی انجام داده است.

سعادتمند گفت: عواملی را که گفتم همه می شناسند. امیدوارم همه در قالب یک تیم متحد کمک کنند تا باشگاه با درآمدزایی که دارد مشکلاتش را حل نماید. منظور من شخص خاصی نیست.

وی در پایان گفت وگو با برنامه فوتبال برتر اعلام کرد که هنوز استعفای منزوی پذیرفته نشده و وی در جلسات هیئت مدیره حاضر می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1041

به "سعادتمند: در جریان همه امور باشگاه استقلال هستم، منافع شان قطع شده و مزاحمت ایجاد می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: در جریان همه امور باشگاه استقلال هستم، منافع شان قطع شده و مزاحمت ایجاد می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید