فال روزانه چهارشنبه 30 آبان 1397

به گزارش کاشیا، فال روزانه چهارشنبه 30 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه سی امین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و...

فال روزانه چهارشنبه 30 آبان 1397

فال روزانه چهارشنبه 30 آبان 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - با فال روزانه سی امین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.

فروردین

اگر در جستجوی یک شریک برای ساخت یک زندگی عاشقانه هستید، تلاش خود را متوقف نکنید. امروز به دنبال رویاهای خود باشید، چراکه شانس به شما رو کرده است. شاید به عضق در نگاه اول معتقد باشید، اما بهتر است به خود و طرف مقابلتان فرصت کافی فکر و تصمیم گیری بدهید. ممکن است ذهنیت شما در نگاه اول با شناخت هایی که بعدا به دست می آورید، متفاوت باشد. صبوری کلید موفقیت شما در این موقعیت است. از طرف دیگر، سعی کنید انگیزه خود را در محیط کار بالا ببرید. برای دریافت تصمیمی که سودی برای شما ندارد، وقت خود را هدر ندهید. در این لحظه بر روی مسائل کنونی تمرکز کنید و تمام تلاش خود را برای حل کردن آن ها به کار بگیرید.

اردیبهشت

قبل از اعتماد به یک فرد او را کامل بشناسید. امروز ممکن است که سایر افراد از محبت و هم نوع دوستی شما سوء استفاده کنند. بنابراین بهتر است برای شناخت کامل این افراد بیشتر از قبل وقت بگذارید. ابتدا به شناخت کامل برسید، سپس اعتماد کنید. این امکان وجود دارد که در آینده نزدیک تغییری در رابطه عاطفی شما به وجود آید. این تغییر می تواند مثبت یا منفی باشد، اما نتیجه کلی به برداشت شما از موقعیت بستگی دارد. اگر منطقی فکر کنید، شادی و هیجان زیادی را به زندگی خود وارد خواهید کرد. اما باید بدانید که بی فکری باعث دور شدن شما از شادی می شود.

خرداد

امروز عشق و احساسات بیشتر از هر چیز دیگری ذهن شما را مشغول به خود کرده است. شما در یک رابطه هستید، اما ناگهان با یک موقعیت سخت رو به رو شده و نمی توانید خود را با آن وفق دهید. توصیه می کنیم با عشق زندگی خود همراهی کنید و از او کمک بخواهید تا همه چیز بهتر پیش برود. شریک زندگی شما از آنچه فکر می کنید معتمد تر است. برای رسیدن به اهداف خود باید بسکمک از وابستگی های زندگی را رها کنید. راه های مختلفی را امتحان کنید و برای رسیدن به اهداف خود کوتاهی نکنید.

تیر

فردی که افکار نزدیکی به شما دارد، ذهنتان را مشغول کرده است. هر دو به روابط عاشقانه، تلاش زیاد برای رسیدن به اهداف و مسائل حوزه هنر علاقه دارید. اما این مسائل ثابت نمی کند که این فرد یک شریک ایده آل برای زندگی شماست. توصیه می کنیم او را به عنوان یک دوست معمولی در کنار خود ببینید. از طرف دیگر، در محیط کار با صداقت بیشتری رفتار کنید. در رویارویی با واقعیت ها هراسی نداشته باشید. مسائل و دغدغه های کنونی شما به زودی به آرامش و تعادل تبدیل می شوند.

مرداد

با وجود تمامی موانع موجود در روابط عاطفی، مسئله ای در حل کردن این این مسائل نخواهید داشت و از پس همه مشکلا بر خواهید آمد. شما نسبت به فرد مورد علاقه خود، بیش از حد حساس هستید، این حساسیت را کنار بگذارید تا دچار زیان نشوید. لازم نیست تا برای تک تک دقایق عمر خود برنامه ریزی کنید، برخی اوقات بگذارید تا اتفاقات روال عادی خود را پیش بگیرند. به زودی خواهید دید که همه چیز سر جای خودش قرار خواهد گرفت. از طرف دیگر نیز اگر در محل کار بسیار سخت تلاش می کنید و خسته شده اید، بهتر است کمی از محیط کار دور شده و استراحن کنید.

شهریور

در روبرو با تغییرات زندگی بهتر است عجولانه تصمیم نگیرید، صبر کنید تا همه چیز آرام شود. اگر بر واکنش نشان دادن به این تغییرات پافشاری کنید، شرایط را سخت تر خواهید کرد. امروز احساس شما بر عقل شما فزونی دارد، بنابراین قادر نیستید که تصمیم گیری درستی داشته باشید، پس بهتر است صبر کنید. امروز در کنار عشق زندگی خود چیزهای جدیدی را تجربه کنید. این تجربه می تواند یک غذا یا لباس جدید باشد. شادابی حاصل از این تجربه وصف نشدنی خواهد بود.

مهر

بیش از حد تحت تاثیر حرف های دیگران قرار می گیرید. بهتر است بدانید که اگر به تصمیم های خود اعتماد نداشته باشید، سرنوشت بدی در انتظار شما خواهد بود. چیز هایی که در ذهن شما هستند را پنهان نکنید. با مراجعه به قدرت منطق خود آن چیزی که فکر می کنید درست است را انتخاب کنید. بهترین راه این است که کارهای نیمه کار امروز خود را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانید. در غیر اینصورت به فردی بدقول و غیر قابل اعتماد تبدیل خواهید شد. بهتر است امروز هیچ کاری را نیمه تمام رها نکنید.

آبان

از آنجایی که مشغله کاری زیادی دارید، کمی از روابط عاطفی دور شده اید. این روش زندگی در کوتاه مدت اشکالی ندارد اما اگر بیش از حد طول بکشد، قطعا به زندگی تان ضربه وارد خواهد کرد. بهتر است بین این دو تعادل مناسبی ایجاد کنید. اگر مجرد هستید، نباید در انتظار یک فرد ناشناس بنشینید، زیرا که عشق زندگی شما یکی از دوستان یا آشنایان قدیمی شماست که به زودی به شما ابراز علاقه خواهد کرد.

آذر

امروز بهترین زمان برای جدی تر فکر کردن به مسائل احساسی و عاطفی است. برای این کار فقط و فقط به افکار ذهنی خود مراجعه کنید و از منطق خود کمک بگیرید. اگر در محل کار، کارها به خوبی پیش نمی فرایند، صبر داشته باشید و از سخنان دیگران آزرده خاطر نشوید. درباره دیگران قضاوت عجولانه ای نداشته باشید.

دی

لازم نیست بیش از حد جسور باشید، در روبروه با مسائل کمی محتاط تر عمل کنید. عقب نشینی از قبول مسئولیت نه تنها در برخی از موارد بد نیست، بلکه می تواند باعث پیشرفت شما شود. لازم نیست برای همه روز های زندگی خود برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. تمام انرژی خود را صرف دیگران نکنید، کمی برای خودتان وقت گذاشته تا زندگی آرام تری را تجربه کنید. برای به دست آوردن دل دیگران، سایر روش ها را امتحان کنید. برای موفیت در روابط زندگی احساسات خود را با صداقت به زبان بیاورید.

بهمن

توانایی شما در حل مسائل زندگی بالاست و امروز هم ایده های جدید زیادی به ذهن شما رسیده است. واضح است که می توانید این ایده ها را عملی کنید. اما بدانید که باید تنهایی از پس مسائل بر بیایید و سایرین کمکی به شما نخواهند کرد. اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و پیش بروید. از طرف دیگر، اگر روابط شما با عشق زندگی تان خوب پیش نمی رود، احساس ناامیدی نداشته باشید. شما خود به تنهایی باید شرایط را آرام کنید. از مسائل گذشته درس بگیرید و اشتباهات قبل را دوباره تکرار نکنید.

اسفند

امروز ذهن خلاق و جسمی شاداب دارید. این بدین خاطر است که پس از یک دوره بلند مدت به اهداف خود نزدیک تر شده اید. امروز بهترین زمان برای یک برنامه مسافرت و تفریح است. این مسافرت را به عنوان یک جایزه در نظر بگیرید. اما از طرف دیگر، درباره عواطف و روابط عاطفی خود شک دارید. بر سر یک دوراهی گیر کرده اید. بهتر است در تصمیم گیری عجله نکنید و به خود و عشق زندگی تان فرصت فکر کردن بدهید. در این شرایط یک فعالیت بدنی مانند پیاده روی یا شنا می تواند آرامش را به ذهن شما برگرداند.

منبع: setare.com
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1473

به "فال روزانه چهارشنبه 30 آبان 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه چهارشنبه 30 آبان 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید