مهلت بارگذاری مدارک مسکن ملی تمدید شد

به گزارش کاشیا، در حالیکه 30 شهریور ماه آخرین مهلت تکمیل ثبت نام مسکن ملی اعلام شده بود، این مهلت از سوی وزارت راه و شهرسازی تا خاتمه مهر ماه امسال تمدید شده است.

مهلت بارگذاری مدارک مسکن ملی تمدید شد

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگاران از ایسنا، وزارت راه و شهرسازی زمان تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک در سامانه اقدام ملی به آدرس Tem.mrud.ir و واریز وجه برای متقاضیان واجد شرایط طرح اقدام ملی مسکن را از 30 شهریور ماه به 30 مهر ماه تغییر داد.

از 470 هزار متقاضی واجد شرایط طرح اقدام ملی مسکن تا خاتمه شهریور ماه 226 هزار نفر مدارک خود را بارگذاری نموده بودند.

تا روز 17 شهریورماه نیز فقط 65 هزار نفر واریز وجه داشتند. به همین دلیل پیش بینی می شد که مهلت ثبت نام تمدید گردد. مبلغ آورده اولیه حدود 40 میلیون تومان است که البته آنالیز ها نشان می دهد بسیاری از مشمولان توان تهیه این مبلغ را ندارند.

وزارت راه و شهرسازی هشدار داده بود متقاضیان واجد شرایطی که تا خاتمه شهریور ماه نسبت به تکمیل مدارک و واریز وجه اقدام نکنند حذف و از لیست رزرو جایگزین آنها خواهد شد.

با این حال امروز محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام نموده که مهلت تکمیل و بارگذاری مدارک تا روز 30 مهرماه تمدید شده است.

طرح اقدام ملی فراوری و عرضه 400 هزار واحد مسکونی، شهریور 1398 با حضور رئیس جمهور شروع شد. البته در برخی از مناطق از خاتمه سال 1397 کلید خورده بود.

در قالب این طرح تا نیمه اردیبهشت ماه 1399 برای 300 هزار واحد تامین زمین شده و 230 هزار واحد مراحل اجرایی را طی می نماید.

پیش تر محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی اعلام نموده بود اولین واحدهای مسکن ملی در برخی مناطق کشور، مردادماه سال جاری تحویل می گردد. اما هنوز این اقدام انجام نشده است. در این خصوص روز 25 شهریور ماه محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت که با خاتمه ماه صفر اولین واحدهای مسکن ملی افتتاح خواهد شد. در مرحله اول متوسط واریزی هر نفر حدود 40 میلیون تومان است. گفته می گردد در شهر جدید پرند حدود 2000 واحد مسکن ملی آماده واگذاری است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1167

به "مهلت بارگذاری مدارک مسکن ملی تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت بارگذاری مدارک مسکن ملی تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید