مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات برارزش افزوده در قزوین تمدید شد

به گزارش کاشیا، مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان سال 98 برای تمامی مودیان مالیاتی استان قزوین تا سرانجام اردیبهشت 99 تمدید شد.

مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات برارزش افزوده در قزوین تمدید شد

به گزارش کاشیا آنلاین به نقل از ایرنا، سعید حوائج، مدیرکل امور اقتصادیاتی استان قزوین گفت: مهلت تسلیم اظهارنامه اقتصادیات بر ارزش اضافه نموده زمستان سال 98 با توجه به شیوع ویروس کرونا وبرای حمایت از بخش های اقتصادی کشور و استان اجرا شده است.

وی اضافه نمود:با توجه به درخواست مؤدیان مشمول نظام اقتصادیات بر ارزش اضافه نموده و به منظور فراهم شدن زمینه اجرای تکالیف قانونی برای آنان، مهلت مودیان اقتصادیاتی که اظهارنامه اقتصادیات بر ارزش اضافه نموده خود را تا پایان 31 اردیبهشت 99 تسلیم کنند تمدید می شود. و در صورت ارائه درخواست کتبی از 100 درصد بخشودگی جرایم عدم تسلیم اظهارنامه در موعد مقرر برای دوره یاد شده و همچنین جریمه تاخیر طی این مدت برخوردار خواهند بود.

پیش از این و در 12 فروردین 99، اداره کل امور اقتصادیاتی استان قزوین تسلیم اظهارنامه اقتصادیات برارزش اضافه نموده را برای برخی از مؤدیان تا آخر فروردین امسال و تمدید زمان سررسید پرداخت اقتصادیات برخی گروه های اقتصادی را نیز تا پایان اردیبهشت امسال تعیین کرده بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 963

به "مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات برارزش افزوده در قزوین تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات برارزش افزوده در قزوین تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید