واکنش هیات دوومیدانی چهار محال و بختیاری به تعطیلی سالن میلیاردی بروجن

به گزارش کاشیا، رئیس هیات دوومیدانی استان چهار محال و بختیاری به تعطیلی و استفاده نکردن از سالن میلیاردی دوومیدانی بروجن واکنش نشان داد.

واکنش هیات دوومیدانی چهار محال و بختیاری به تعطیلی سالن میلیاردی بروجن

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، سالن دوومیدانی شهدای ورزشکار بروجن در سال 1396 افتتاح شد اما مورد استفاده قرار نگرفته و تعطیل شده است. این درحالی است که حدود 13 میلیارد تومان هزینه صرف ساخت این سالن شده است.

داریوش صمیمی، رئیس هیات استان چهار محال و بختیاری در خصوص تعطیلی این سالن به خبرنگاران گفت: کسی در خصوص تعطیلی این سالن چیزی به من نگفته و اطلاعی ندارم. این سالن برای فصل زمستان است و کاری به تابستان ندارد، سالی یک مسابقه هم در آن برگزار می گردد.

او در این مورد اضافه نمود: سالن بروجن از نظر تجهیزات چیزی ندارد و فقط یک سالن است مانع، تشک پرش ارتفاع، تشک پرش با نیزه و وسایل داوری احتیاج دارد. متاسفانه در قرارداد با پیمانکار این موارد را ذکر نکردند که خریداری گردد در نتیجه اکنون تجهیزات زیادی مورد احتیاج است در حالی که بودجه دوومیدانی استان چهارمحال و بختیاری به 50 میلیون تومان هم نمی رسد که آن هم صرف اعزام تیم ها می گردد به همین دلیل اداره کل ورزش و جوانان استان به همراه وزارت ورزش و جوانان باید این سالن را تجهیز نمایند. البته این سالن تعطیل نیست و ورزشکاران در آن تمرین می نمایند اما اردو و مسابقه ای برگزار نمی گردد.

صمیمی در خصوص شرایط پیست سالن گفت: پیست سالن از نظر قوانین و مقرارت استاندارد است اما جنس کفپوش آن خوب نیست. هنگام ساخت و تحویل پیست اصلا کسی به هیات اطلاع نداد حتی یک بار هم موقع حضور کارشناس ها در سالن نبودیم که ببینیم چکار می نمایند اما وقتی به سالن رفتیم، متوجه شدیم که پیست اصلا کیفیت لازم را ندارد. فدراسیون در این زمینه مقصر است چون باید کارشناسانش دقت بیشتری می کردند همچنین پیمانکار باید کفپوش های باکیفیت را به کار می برد.

رئیس هیات دوومیدانی چهارمحال و بختیاری به استفاده تیم های مختلف از این سالن اشاره نمود و گفت: تیم دوومیدانی صحرانوردی نوجوانان استان ما که چند روز پیش قهرمان کشور شد در همین سالن بروجن تمرین می کرد حتی تیم ملی دوومیدانی بزرگسالان عراق با ما رایزنی نموده است که اردویی 20 روزه در این سالن برگزار کند. نامه درخواست عراق در شورای برون مرزی است و فدراسیون کارهایش را انجام می دهد، دبیر هیات ما هم در حال اجرا هماهنگی است تا امکانات اولیه مثل مانع و اصلاح چاله پرش را فراهم کند. علاوه بر این قصد داریم که در سرانجام اردوی عراق یک مسابقه چند جانبه هم در این سالن برگزار کنیم. اینگونه نیست که سالن کلا بدون استفاده باشد.

او در پاسخ به این سوال که برای بهبود شرایط پیست چه اقدامی انجام می دهید؟ اظهار کرد: اکثر پیست های ایران همین مشکل را دارند. پیست یزد هم همین مشکل را دارد و کفپوش آن نازک است و کمی ورزشکاران را اذیت می نماید. جنس کفپوش های کشور به گونه ای است که بیشتر استان ها مشکل دارند اما این مانعی برای تمرین کردن ورزشکاران نیست.

صمیمی با بیان اینه پیست سالن موج دارد، اضافه نمود: این موج به دلیل چسبی است که در پیست استفاده شده است. البته این سالن را هنوز قطعی از پیمانکار تحویل نگرفتند یعنی پیمانکار مجبور است آنجا را درست کند با این وجود این مسائل مانع از تمرینات نمی گردد و در حین برگزاری مسابقه شرایط برای همه یکسان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 605

به "واکنش هیات دوومیدانی چهار محال و بختیاری به تعطیلی سالن میلیاردی بروجن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش هیات دوومیدانی چهار محال و بختیاری به تعطیلی سالن میلیاردی بروجن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید