ورود سازمان ملل به پرونده سرنوشت دختر حاکم دبی

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل از امارات خواست تا اطلاعات بیشتری را درباره شرایط شاهزاده لطیفه دختر حاکم دبی و مدارک زنده بودن او ارائه دهد.

ورود سازمان ملل به پرونده سرنوشت دختر حاکم دبی

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از النبأ، کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل از امارات خواست تا اطلاعات بیشتری را درباره سرنوشت شاهزاده لطیفه بنت محمد آل مکتوم دختر حاکم دبی و مدارک زنده بودن وی ارائه دهد.

لیز تروسل سخنگوی کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل گفت که دیروز با نماینده دائم امارات در ژنو صحبت نموده و درخواست سازمان ملل درباره معین شرایط و اثبات زنده بودن شاهزاده لطیفه مطرح نموده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

تروسل اضافه نمود: مسئولان سازمان ملل بر اساس آنچه که در ویدئوهای منتشر شده آمده است، نگران شرایط سلامتی او هستند و از همین روی سازمان ملل از دولت امارات خواسته است تا هر چه زودتر مدرکی دال بر زنده بودن او ارائه دهد.

وی توضیح داد: پس از گزارش کارگروه ناپدید شده های اجباری در دسامبر 2020، تصمیم بر آنالیز پرونده سرنوشت شاهزاده لطیفه گرفته شد.

دختر حاکم دبی روز سه شنبه با انتشار ویدئویی از خودش گفت که ربوده شده و نگران جانش است. وی اعلام نموده که مانند یک گروگان در یک ویلای ناشناس نگهداری می گردد و گویی که تحت بازداشت است.

شاهزاده لطیفه در ویدئوهای ضبط شده با ابراز نگرانی برای جانش گفت که پدرش او را از سال 2018 گروگان گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1495

به "ورود سازمان ملل به پرونده سرنوشت دختر حاکم دبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود سازمان ملل به پرونده سرنوشت دختر حاکم دبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید