کدام وزارت خانه ها برگزیده جشنواره شهید رجایی شدند؟

به گزارش کاشیا، تهران (پانا) - سازمان اداری و استخدامی کشور دستگاه های برتر جشنواره شهید رجایی امسال را گفت.

کدام وزارت خانه ها برگزیده جشنواره شهید رجایی شدند؟

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی، دستگاه های اجرایی کشور به صورت سالیانه بر اساس شاخص های عمومی و اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفته و از دستگاه های برتر در هفته دولت با حضور رییس جمهوری و سایر مقامات در قالب جشنواره شهید رجایی قدردانی می گردد؛ سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا و به منظور رعایت مصوبات ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا مبنی بر ممنوعیت برگزاری مراسم ها و تجمعات، برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی لغو شد.

بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال 1398 دستگاه های برگزیده جشنواره شهید رجایی سال جاری، وزارت نیرو، دستگاه برگزیده از نظر رشد عملکرد نسبت به سال قبل، وزارتخانه های نفت و ارتباطات، دستگاه برگزیده بر اساس تحقق اهداف دوساله برنامه جامع اصلاح نظام اداری و وزارتخانه های امور مالی و دارایی، کشور و وزارت بهداشت به عنوان دستگاه منتخب دفتر رییس جمهوری معرفی شدند.

همچنین شرکت مادرتخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور، سازمان بنادر و دریانورد و شرکت فراوری نیروی برق حرارتی، سازمان های برگزیده به لحاظ رشد عملکرد نسبت به سال قبل، گمرک جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان سازمان وابسته برگزیده در بعد شاخص های اختصاصی بودند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1191

به "کدام وزارت خانه ها برگزیده جشنواره شهید رجایی شدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام وزارت خانه ها برگزیده جشنواره شهید رجایی شدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید