گزارش تیم داوری دیدار سایپا - استقلال از صحنه پنالتی، علی دایی به داور چهارم چه گفت؟

در گزارش داوری دیدار سایپا و استقلال موضوع مورد انتقاد علی دایی از صحنه پنالتی معین می نماید که میان سرمربی سایپا و داور چهارم چه صحبت هایی رد و بدل شده است.

گزارش تیم داوری دیدار سایپا - استقلال از صحنه پنالتی، علی دایی به داور چهارم چه گفت؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علی دایی، سرمربی تیم فوتبال سایپا پس از خاتمه بازی در نشست خبری خاطرنشان کرد که داور چهارم خطای هند بازیکن ما را پنالتی اعلام نموده و در خاتمه بازی با هماهنگی ناظر داوری خاطرنشان کردند، مدافع ما خطا نموده است. او با همین نقل قول ها تیم داوری بازی با استقلال را مورد انتقاد قرار داد. با این حال در گزارش داوران مسابقه موضوع به شکل دیگری عنوان شده است.

زمانی که پنالتی به سود استقلال گرفته شد، علی دایی از داور چهارم پرسید: چه خطایی شد و داور چرا پنالتی گرفته است؟ داور چهارم هم در پاسخ سرمربی سایپا می گوید: من پشتم به صحنه بود و شاید خطای هند گرفته است.

پس از خاتمه بازی دایی به سمت محمدحسین زاهدی فرد، داور این دیدار رفت و به این داور گفت: شما که خطای بازیکن ما را گرفته اید، چرا داور چهارم می گوید هند بوده است؟. زاهدی فرد هم در پاسخ به سرمربی سایپا گفته است: من وسط زمین بودم. خطا واضح و آشکار بوده است و پنالتی درست بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش تیم داوری دیدار سایپا - استقلال از صحنه پنالتی، علی دایی به داور چهارم چه گفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تیم داوری دیدار سایپا - استقلال از صحنه پنالتی، علی دایی به داور چهارم چه گفت؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید