700 اقتصاددان صاحب نام مخالف انتخاب دوباره ترامپ

به گزارش کاشیا، ایرنا نوشت: با وجود اینکه بعضی نظرسنجی های انتخاباتی حکایت از آن دارد دونالد ترامپ می تواند عملکرد بهتری نسبت به بایدن در عرصه اقتصاد آمریکا داشته باشد، اما در صحنه عمل، بیش از 700 اقتصاددان صاحب نام آمریکایی از جمله چند برنده جایزه نوبل در نامه ای سرگشاده، مخالفت خود با انتخاب مجدد دونالد ترامپ را اعلام نموده اند.

700 اقتصاددان صاحب نام مخالف انتخاب دوباره ترامپ

به گزارش نشریه هیل و تارنمای شبکه سی ان ان، در این نامه که قرار است تا روز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به روز گردد، آمده است: دونالد ترامپ تنها در یک دوره زمامداری، ایالات متحده را از رسمیت انداخته و این کار هیچ تبعاتی برای وی نداشته است.

امضاکنندگان این نامه، دوره ریاست جمهوری ترامپ را توام با حمله به دموکراسی دانستند و نحوه واکنش وی به همه گیری کرونا را مملو از اطلاعات غلط و خطرناک برشمردند.

این کارشناسان همچنین از هیات های انتخاب کننده خواستند دموکراسی آمریکا را با رای به برکناری ترامپ بازپس گیرند.

ستاد انتخاباتی ترامپ در واکنش، این گروه را متهم کرد که درمورد جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و اقدامات وی کم سخن می گوید.

سامانتا زاگر سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ گفت: این محققان چپگرا نمی توانند یک دلیل واحد برای این مساله بیاورند که چرا معتقدند جو بایدن برای اقتصاد آمریکا کار مثبتی انجام می دهد.

ترامپ در آخرین مناظره انتخاباتی اش، از رویکرد بایدن در زمینه مدیریت اقتصاد به شدت انتقاد کرد و گفت که وی کشور را به ورطه رکودی می کشاند که آمریکا تابحال شاهد آن نبوده است.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1291

به "700 اقتصاددان صاحب نام مخالف انتخاب دوباره ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "700 اقتصاددان صاحب نام مخالف انتخاب دوباره ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید