دسته پلی استیشن در 10 سال آینده چگونه خواهد بود؟

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، انجام یک بازی ویدیویی در 10 سال آینده چگونه خواهد بود؟ آیا بازی های ویدیویی به چیزی تبدیل خواهند شد که مستقیما به مغزمان منتقل می کنیم؟ یا همچنان مانند امروز در مقابل تلویزیون، مانیتور یا موبایل آن ها را بازی می کنیم؟ سونی (Sony) در یک ویدیوی نو تصور تصور خود از دسته پلی استیشن در آینده را به نمایش گذاشته است که انگار از دل Star Trek بیرون آمده است.

دسته پلی استیشن در 10 سال آینده چگونه خواهد بود؟

ویدیوی تازه یوتیوب سونی، تعدادی طرح برای دستگاه های آینده از جمله دسته بازی را نشان می دهد. در حالی که سونی به این نکته اشاره می نماید که محتوای این ویدیو مستقیما به هیچ یک از محصولات موجود سونی مرتبط نیست، تصور انجام یک بازی ویدیویی با این دسته جالب است. ویدیوی منتشر شده، تصویر یک دسته را نشان می دهد که به صفحه ای شناور و خمیده متصل است. بهتر است بدانید که این یک نمونه اولیه نیست و فقط یک چیز خیالی است که با جلوه های ویژه زنده شده است. در شرح رسمی سونی در ویدیو آمده است:

واکنش به این دسته از سوی کاربران ترکیبی از ناباوری و تمسخر بوده است و بعضی آن را به نمونه های اولیه بعضی دسته های پلی استیشن تشبیه می نمایند که هرگز عرضه نشدند. یکی از این دسته ها بومرنگ برای پلی استیشن 3 بود که طراحی خاصی داشت.

در یک دهه آینده و در سال 2034، با فرض اینکه سونی همچنان در حال فراوری کنسول باشد، احتمالا در نسل پلی استیشن 6 یا 7 خواهیم بود اما شاید سونی تا آن موقع مسیر کنسول های هیبریدی را طی نموده باشد و تنها چیزی که برای بازی در حال حرکت به آن احتیاج داشته باشید، یک کنترلر سبک وزن مانند آنچه در ویدیو می بینیم، باشد.

در حال حاضر سونی در حال آماده شدن برای عرضه پلی استیشن 5 پرو است و سال گذشته نیز دستگاه جانبی پلی استیشن پورتال را منتشر کرد. شاید بهتر باشد پورتال و این ویدیو را به عنوان اشاره ای از آینده پلی استیشن در نظر بگیریم.

منبع: IGN

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 خرداد 1403 بروزرسانی: 9 خرداد 1403 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 2309

به "دسته پلی استیشن در 10 سال آینده چگونه خواهد بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دسته پلی استیشن در 10 سال آینده چگونه خواهد بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید