کریستال پالاس 1 - 2 لیورپول؛ تیم کلوپ قصد توقف ندارد

به گزارش کاشیا، لیورپول در دیداری دشواری 1-2 پالاس را مغلوب کرد و روند پیروزی های این تیم ادامه یافت.

کریستال پالاس 1 - 2 لیورپول؛ تیم کلوپ قصد توقف ندارد

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه ورزشی کاشیا، لیورپول در دیداری که مانند همواره بازی نکرد و پالاس فرصت های خوبی را روی دروازه این تیم خلق کرد، باز هم در دقایق پایانی پیروز به گلزنی شد تا صدرنشینی خود را تثبیت نموده و 37 امتیازی گردد.

اولین فرصت بازی در دقیقه 12 و برای پالاس ایجاد شد، اما ضربه زمینی میلنوویچ با عکس العمل آلیسون همراه بود و خطر از دروازه لیورپول برطرف شد.

دقایقی بعد و روی ارسال یک ضربه ایستگاهی، پالاس تا آستانه زدن گل اول پیش رفت و بدشانس بود که ضربه سر گری کیهیل به دیرک دروازه آلیسون برخورد کرد.

در اواسط نیمه اول و روی کرنر لیورپولی ها، فن دایک روی توپ اثر گذاشت و در ادامه روبرتو فیرمینو صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد که نتوانست از آن استفاده کند و این فرصت از دست رفت.

در دقیقه 42 پالاس توسط تامکینز در دهانه دروازه به گل رسید، اما این گل مردود اعلام شد تا نیمه اول کم افت و خیز با تساوی بدون گل دو تیم به اتمام برسد.

در همان ابتدای نیمه دوم لیورپول تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما پاس زیبای هندرسون و ضربه زمینی سادیو مانه از کنار دروازه پالاس به بیرون رفت.

اما در دقیقه 49 لیورپول به گل اول دست یافت. روی پاس اندی رابرتسون و تاثیرگذاری فیرمینو، سادیو مانه در محوطه صاحب موقعیت گلزنی شد و ضربه چکشی او بعد از برخورد به دیرک وارد دروازه پالاس شد.

پالاس خیلی زود در صدد جبران برآمد و می توانست در دقیقه 53 به گل تساوی دست یابد، اما ضربه محکم تاوسند از گوشه محوطه با مهار تماشایی آلیسون همراه شد.

دقایقی بعد و روی ارسال کرنر از سمت چپ، لوورن در مقابل دروازه خالی صاحب فرصت شد اما توپ از مقابل سر این مدافع کروات گذشت. در دقیقه 67 و با همکاری رابرتسون و فیرمینو، ستاره برزیلی صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه او با مهار زیبای گایتا همراه بود.

در دقیقه 79 پالاس باز هم فرصت بسیار خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه آکروباتیک کریستن بنتکه با اختلاف کمی از کنار دروازه لیورپول به بیرون رفت.

اما در دقیقه 81 پالاس بالاخره به گل رسید. روی پاس تاوسند ویلفرد زاها در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه زمینی و دقیق در نهایت پیروز شد آلیسون را مغلوب نموده و گل تساوی را به ثمر برساند.

اما لیورپول در دقیقه 84 پیروز به زدن گل دوم شد. در شلوغی مقابل دروازه، روبرتو فیرمینو صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق زننده گل دوم تیمش لقب گرفت.

در دقیقه 91 زاها صاحب بهترین بخت برای زدن گل تساوی پالاس شد، اما ضربه او با بی دقتی از بالای دروازه لیورپول به بیرون رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 474

به "کریستال پالاس 1 - 2 لیورپول؛ تیم کلوپ قصد توقف ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریستال پالاس 1 - 2 لیورپول؛ تیم کلوپ قصد توقف ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید