اخبار و رویدادها

دوبلور شرک و دیرین دیرین به تب و تاب می افتد

برنامه تب تاب امشب در پنجمین قسمت خود، میزبان محمدرضا علیمردانی دوبلور شرک و دیرین دیرین است.

31 اردیبهشت 1398

تنها شرط رئال مادرید برای ابقای سولاری به عنوان سرمربی

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید برای ماندن در این سمت تنها یک گزینه دارد.

30 اردیبهشت 1398

کارگاه آموزشی طراحی سنتی صنایع دستی در پاوه برگزار گردید

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پاوه از برگزاری کارگاه آموزشی طراحی سنتی صنایع دستی با حضور 70 نفر از صنتعگران در این شهرستان اطلاع داد.

29 اردیبهشت 1398

بیانیه های جنجالی سپاهان و پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس در باره حکم مصلحتی که برای سرمربی اش صادر شده بود، بیانیه ای صادر و در قسمتی از این بیانیه نوشته بود: در دیدار با سپاهان شاهد بودیم از روز قبل مسابقه و در روز مسابقه چه شرایطی برای کاروان و تیم فوتبال پرسپولیس رقم خورد ، اما در نهایت جریمه...

27 اردیبهشت 1398

مدیر ورزشی باشگاه اینتر: عاقل تر از آن هستیم که به استخدام مورینیو فکر کنیم

مدیر ورزشی باشگاه اینتر می گوید که برگرداندن آقای خاص به نیمکت این تیم جزو گزینه های نراتزوری نیست.

26 اردیبهشت 1398

گلایه از تفاوت سهم بودجه ای دانشگاه های شرق کشور

رییس دانشگاه بیرجند گفت: متاسفانه تفاوت زیادی بین دانشگاه های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی است و اعتبارات بیشتری به سیستان و بلوچستان اختصاص داده می گردد.

24 اردیبهشت 1398

بودجه پارک های علم و فناوری 73 درصد افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران، سعید نمکی پنج شنبه شب در شورای توسعه و برنامه ریزی خراسان جنوبی اظهار کرد: در سازمان برنامه و بودجه بر مبنای یک هدف تعریف شده به سراغ استان های کمتر توسعه یافته رفته و از نزدیک مسائل آنان را جویا می شویم.

24 اردیبهشت 1398

اتحادیه جهانی کشتی پاسخ نامه ایران را داد

به گزارش خبرنگاران، اتحادیه جهانی کشتی در پاسخ به نامه فدراسیون کشتی ایران مبنی بر برگزاری رقابتهای گزینشی برای حضور در مسابقات کشتی ساحلی از برگزاری دو مسابقه گزینشی در ابتدای سال جدید میلادی اطلاع داد.

23 اردیبهشت 1398

دانشجویان تئاتر سنندج در مولوی، بالستیک زخم به صحنه می رود

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، بالستیک زخم به نویسندگی پیغام لاریان و کارگردانی شعیب مکتب داری و نیما ایمان زاده از 4 تا 20 دی ماه ساعت 19 در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی به صحنه می رود.

22 اردیبهشت 1398

ابهام در حمایت ویژه سازمان سینمایی از سه فیلمساز

به گزارش خبرنگاران، 30 آذر ماه با انتشار گزارشی از سوی بنیاد سینمایی فارابی از زیرمجموعه های سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در آن فهرست دریافت کنندگان وام از صندوق کارآفرینی امید آورده شده بود در چند مورد ابهاماتی ایجاد شده است که از آن...

21 اردیبهشت 1398

رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های دنیا - اردبیل، مقابل روسیه با بی تجربگی باختیم

سرمربی تیم کشتی سینا صنعت ایذه گفت: بیشتر از جوانان و امیدهایمان در این دوره استفاده کردیم و مقابل روسیه با بی تجربگی باختیم.

21 اردیبهشت 1398

حضرت معصومه (س)، امامزاده بلافصل

صفحه مجازی ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب عکس نوشته ای از بیانات رهبر انقلاب درباره فضائل حضرت معصومه (س) را در روز رحلت این بانوی بزرگوار منتشرکرد.

20 اردیبهشت 1398

پول تبلیغات محیطی فوتبال کجاست؟، آوردن سیستم VAR فقط تبلیغ است!

به گزارش خبرنگاران، علی خطیر درباره جدایی نیومایر و گرو و اینکه رفتن آنها تاییدی بر کیفیت پایینشان بوده است، گفت: وقتی مجموعه مدیریتی جدید آغاز به کار کرد، با درخواست سرمربی یکی دو بازیکن به تیم اضافه شدند. بنا به شرایطی نتوانستند کیفیت لازم را نشان...

19 اردیبهشت 1398

ناامیدی آمریکا از حل مناقشه صحرای غربی

با شکست مجدد سازمان ملل در حل مناقشه صحرای غربی، مشاور امنیت ملی آمریکا نسبت به حل این درگیری ها ابراز ناامیدی کرد.

18 اردیبهشت 1398

اتحادیه اروپا تحریم ها علیه روسیه را تمدید کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، رئیس شورای اروپا از تمدید تحریم های اقتصادی اتحادیه اروپا علیه روسیه اطلاع داد.

17 اردیبهشت 1398

بیش از یک تیم فوتبال جایزه برای فوتسال!

به گزارش خبرنگاران ، فوتسال در 13 بخش نامزد بهترین شده است. در واقع تعداد نامزدهای فوتسال برای کسب جایزه بهترین از سوی سایت پلنت فوتسال بیش از یک تیم فوتبال است. این مساله هم بدون شک به خاطر عملکرد خوب تیم های فوتسال بانوان و آقایان است. تیم فوتسال بانوان...

15 اردیبهشت 1398

زمین روستای جوب سرخ چرداول دچار رانش شد

به گزارش خبرنگاران، هم اکنون در نقاط مختلف این روستا ترک های عمیقی در سطح زمین روی داده که نگرانی هایی را به دنبال داشته است.

15 اردیبهشت 1398

کمانداران برتر لیگ تیراندازی باکمان معرفی شدند

نهمین دوره رقابت های لیگ برتر تیراندازی با کمان در دو رشته ریکرو و کامپوند زنان و مردان در سایت تیر و کمان برگزار گردید.

13 اردیبهشت 1398

اسامی بانوان دعوت شده به اردوی تیم والیبال امید اعلام شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، چهارمین اردوی انتخابی تیم ملی والیبال بانوان رده سنی امید کشور از تاریخ 1397/9/19 تا 1397/9/22 در کمپ تیم های ملی بانوان برگزار می گردد.

12 اردیبهشت 1398

افزایش 500 هزار نفری مستمری بگیران بهزیستی در امسال

معاون توان بخشی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تصویب 7700 میلیارد تومان بودجه از سوی دولت برای پوشش پشت نوبتی های سازمان بهزیستی و کمیته امداد گفت: از اوایل انقلاب تا سال گذشته 320 هزار مستمری بگیر داشتیم و سال جاری 500 هزار نفر به این جمعیت اضافه شده است.

9 اردیبهشت 1398
تعداد: (115)