اخبار اقتصادی

ذوق زدگی از آمدن یک رئیس جمهور و رفتن دیگری یافتن سراب آرزو ها در آمریکاست

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل شرح داد: برجام از زمان اوباما نقض آمریکایی را آغاز کرد. ذوق زدگی از آمدن یکی و رفتن دیگری همان یافتن سراب آرزو ها در آمریکاست.

14 آذر 1399

700 اقتصاددان صاحب نام مخالف انتخاب دوباره ترامپ

ایرنا نوشت: با وجود اینکه بعضی نظرسنجی های انتخاباتی حکایت از آن دارد دونالد ترامپ می تواند عملکرد بهتری نسبت به بایدن در عرصه اقتصاد آمریکا داشته باشد، اما در صحنه عمل، بیش از 700 اقتصاددان صاحب نام آمریکایی از جمله چند برنده جایزه نوبل در نامه ای سرگشاده،...

11 آذر 1399

یوسفی: وجود وحدت و همدلی بین مسئولان قوا امری لازم است

سخنگوی فراکسیون جبهه انقلاب اسلامی تاکید نمود که تقابل راه چاره مسائل نیست بلکه ما احتیاج به همفکری و برنامه ریزی برای بهره گیری از تمام ظرفیت های داخلی داشته و باید با همکاری به دنبال راهکارهای عملیاتی باشیم.

10 آذر 1399

تعبیر خواب گدایی کردن چیست؟

با تعبیر خواب گدایی کردن خود و تعبیر خواب گدایی کردن دیگران همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

9 آذر 1399

آغاز نشست ساماندهی واردات کولبری و ملوانی

خبرگزاری خبرنگاران- جلسه نهایی طرح ساماندهی نظارت بر واردات کالا از طریق ملوانی و کولبری آغاز شد.

7 آذر 1399

شی جینپینگ: اجازه نمی دهیم امنیت چین خدشه دار گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، شی جینپینگ رئیس جمهور چین امروز آدینه هشدار داد که پکن هرگز اجازه تضعیف حق حاکمیت، امنیت و پیشرفت منافعش را نخواهد داد.

4 آذر 1399

بورس به هسته سخت رسید، ملاقات با اقامتگاه جدید

خبرنگاران : برخی اعتقاد دارند بورس به هسته سخت رسیده و برای دوره ای در مرز یک میلیون و 300 هزار و کانال یک میلیون و 200 هزار در نوسان خواهد بود.اما برخی می گویند شاخص بورس باید برای اقامت در طبقات پایین تر از سطوح کنونی...

4 آذر 1399

فرهنگ و اقتصاد؛ اولویت های اساسی مجلس

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به حوزه های فرهنگ و اقتصاد از اولویت های مجلس یازدهم است.

2 آذر 1399

وزارت خزانه داری آمریکا بیژن زنگنه را تحریم کرد

وزارت خزانه داری آمریکا اطلاعات چند شرکت تحریم شده ایران را بِروز و وزیر نفت کشورمان را تحریم کرد.

2 آذر 1399

خبرنگاران ضرر 92 میلیون دلاری منچستریونایتد از پاندمی کرونا

تهران- خبرنگاران- باشگاه منچستریونایتد بیان کرد که تحت تاثیر پیامدهای مالی ناشی از پاندمی کرونا، متحمل ضرر 70 میلیون پوندی (حدود 92میلیون دلار) شده است.

30 آبان 1399

سفته حسن انجام کار و نکات مهم در صدور آن

سفته مانند چک یک سند تجاری است، اما از نظر ظاهر و همچنین محتوا تفاوت زیادی با چک دارد.

30 آبان 1399

نکات و ترفندهای کاربردی در تزئین دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

قبل از اینکه به رنگ کردن اتاق خواب دخترانه بپردازید بهتر است ابتدا به نیازهای شخصی خود یا فرزند در حال رشدتان توجه کنید. آیا فضای ذخیره سازی و کمد های کافی برای نگهداری لباس ها در اتاق خواب او درنظر گرفته اید؟ آیا مکانی برای قرار دادن کتاب ها و دکوری ها...

29 آبان 1399

فروش دستگاه های دو چاپخانه در زنجان

حسین ندرلو؛ رئیس اتحادیه چاپخانه داران زنجان در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در زنجان، اعلام کرد: صنعت چاپ به دلیل اشتغال زیاد و گردش اقتصادی بالای آن، جزو سه صنعت پیشرو در سطح دنیا به شمار می رود و طی دهه های گذشته توسعه و گسترش بسیاری داشته است.

28 آبان 1399

بهترین روش مهاجرت کانادا

روش های مهاجرت به وسیله تحصیلبه وسیله تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی و یا شرکت در دوره هایی مانند دوره زبان می توان برای مهاجرت اقدام نموده و ویزای تحصیلی دریافت نموده. شرایط، مقاطع و دوره های تحصیلی ارائه شده توسط کشورهای مختلف متفاوت می باشد و هزینه شرکت...

27 آبان 1399

70 درصد کشمش خراسان رضوی از کیفیت خوبی برخوردار است

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 70 درصد کشمش تولیدی استان خراسان رضوی از کیفیت خوبی برخوردار است اما برای 30 درصدی که کیفیت مناسب ندارد، برنامه های ترویجی و آموزشی در سازمان پیش بینی شده و آموزش های لازم در این...

26 آبان 1399

آلمان به ترکیه هشدار داد

وزیر خارجه آلمان، ترکیه را به انجام اقدامات تحریک آمیز در مدیترانه شرقی متهم کرد و خواهان تن دادن آنکارا به مذاکره شد.

24 آبان 1399

خالق آنتی ویروس مک آفی به اتهام فرار مالیاتی در اسپانیا دستگیر شد

جان مک آفی، یکی از تاثیرگذارترین و البته جنجال آفرین ترین چهره های سیلیون ولی در کشور اسپانیا دستگیر و به زودی تحویل مقامات امریکایی می شود.

22 آبان 1399

آماری از شرایط کاغذ کشور، تا انتها سال چقدر کاغذ داریم؟

به گزارش خبرنگاران فارس نوشت: دوران کرونا تاثیرات بسیاری بر تمام سطوح کشور داشت اما جامعه نشر و کتاب به واسطه بدنه ضعیف یکی از گروه های آسیب پذیری بودند که ضربه مهلکی بر پیکره آنها زده شد.

20 آبان 1399

کاهش قاچاق چوب بعد از اجرای طرح تنفس جنگل

یک استاد دانشگاه در مصاحبه با رادیو گفتگو اظهارکرد: میزان قاچاق چوب بعد از اجرای طرح تنفس جنگل نسبت به زمان بهره برداری قانونی از جنگل ها کاهش پیدا کرده است.

19 آبان 1399

اگر ترامپ به کاخ سفید برگردد...

آیا ترامپ می تواند بعد از بلند شدن از بستر بیماری، رای دهندگان را متقاعد کند تا به جمهوری خواهان رای دهند؟ او در سیاست خارجی خود دستاورد چندانی نداشته چرا که با انتخاب رویکردی تهاجمی وقت خود را به لجبازی گذرانده است. حالا اگر دوباره او به عنوان رئیس جمهور...

18 آبان 1399
تعداد: (344)