12 کشته در ایتالیا کانون گسترش کرونا در اروپا، 2 فرانسوی قربانی ویروس کرونا شدند

به گزارش کاشیا، ایتالیا در روزهای اخیر با بیش از 300 مورد ابتلا و 12 مورد مرگ به کانون ویروس کرونا در اروپا بدل شده است.

12 کشته در ایتالیا کانون گسترش کرونا در اروپا، 2 فرانسوی قربانی ویروس کرونا شدند

با ما همراه باشید و با تور لحظه آخری ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، تعداد قربانیان ویروس کرونا در دنیا به 2764 نفر افزایش یافت که از این تعداد چین با 2715 قربانی در رده نخست واقع شده است و در این بین ایتالیا با 12 مورد فوتی در صدر کشورهای قربانی این ویروس کشنده در اروپا واقع شده است.

به گزارش بی بی سی، چندین کشور اروپایی از اولین موارد ابتلا به ویروس کرونا خبر داده اند که به نظر می رسد جملگی به گسترش شیوع بیماری در ایتالیا مرتبط باشد.

اتریش، کرواسی و سوئیس در اروپا، به علاوه الجزایر در آفریقا، گفتند شهروندانی که مریض شده اند به ایتالیا سفر نموده بودند.

از سوی دیگر اولین تست مثبت ویروس کرونا در آمریکای لاتین گزارش شده است؛ در یک شهروند برزیلی که تازه از ایتالیا برگشته است.

ایتالیا در روزهای اخیر با بیش از 300 مورد ابتلا و 12 مورد مرگ به کانون ویروس کرونا در اروپا بدل شده است. اما همسایگان ایتالیا تصمیم گرفته اند بستن مرزها اقدامی نامتناسب با شرایط خواهد بود.

روز سه شنبه همزمان با ظهور موارد تازه ابتلا در اروپا و بخش مرکزی و جنوبی ایتالیا، وزرای بهداشت فرانسه، آلمان، ایتالیا و کمیسیون اتحادیه اروپا در نشستی قول دادند مرزها با ایتالیا را باز نگاه دارند.

به گزارش یورونیوز، همچنین فرانسه تایید کرد یک نفر جدید در این کشور بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده است. این در حالیست که پیشتر هم یک فرد دیگر در این کشور به علت آلودگی به این ویروس فوت نموده بود.

فرانسه همچنین تایید نموده علاوه بر قربانی مزبور، دو فرد دیگر نیز به کووید - 19 آلوده شده اند. بر این اساس تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به عدد 17 افزایش یافته است که از این تعداد 2 نفر جان باخته اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 821

به "12 کشته در ایتالیا کانون گسترش کرونا در اروپا، 2 فرانسوی قربانی ویروس کرونا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "12 کشته در ایتالیا کانون گسترش کرونا در اروپا، 2 فرانسوی قربانی ویروس کرونا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید