بایدن: از حرف زدن درباره ترامپ خسته شده ام

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، رئیس جمهوری آمریکا از صحبت کردن درباره سلف خود ابراز خستگی کرد و گفت: چهار سال آینده مربوط به ترامپ نیست، بلکه متعلق به مردم آمریکا است.

بایدن: از حرف زدن درباره ترامپ خسته شده ام

جو بایدن شامگاه سه شنبه در گفت وگوی زنده با شبکه خبری سی ان ان که در سالن میلواکی ایالت ویسکانسین برگزار گردید، این را در پاسخ به این سوال عنوان نمود که آیا با نظر نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان مبنی بر اینکه سناتورهای جمهوری خواه که به برائت رئیس جمهوری سابق ترامپ رای دادن بزدل هستند، موافق نیست؟

بایدن اضافه نمود: قصد ندارم نام بگذارم. ببینید برای چهار سال، تمام آنچه در اخبار بوده، ترامپ است. چهار سال آینده می خواهم اطمینان حاصل کنم که همه اخبار از مردم آمریکا است.

وی در حالیکه مورد استقبال حضار سالن که با فاصله اجتماعی نشسته بودند، گفت: من از صحبت کردن درباره ترامپ خسته شده ام.

رئیس جمهوری چهل و ششم آمریکا همچنین درباره گفت وگو با رئیسان جمهوری سابق این کشور گفت همه آنها به جز یک نفر، تلفن را برداشته و با من تماس گرفته اند.

حضار با خنده خود معین کردند که منظور او از یک استثنا، کسی جز دونالد ترامپ نیست.

پیگرد قانونی ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا درباره تحقیق از ترامپ هم گفت هر تصمیمی برای تعقیب رئیس جمهوری سابق به دلیل هر کاری که در زمان ریاست جمهوری انجام داده است، به وزارت دادگستری واگذار می گردد و در تحقیقات احتمالی دخالت نخواهد کرد.

بایدن در انتقاد از عملکرد دولت ترامپ، اضافه نمود: یکی از جدی ترین خساراتی که دولت اخیر به آن وارد شد، سیاسی کاری وزارت دادگستری بود. من تعهد دادم، من هرگز به وزارت دادگستری خود نخواهم گفت.

وی گفت: این وزارت خانه من نیست، این وزارت دادگستری مردم است و اینکه چه کسی تحت تعقیب قرار گیرند و نگیرند. تصمیم های دادستانی آنها نه من، به وزارت دادگستری سپرده خواهد شد.

بزرگترین تهدید داخلی در آمریکا

رئیس جمهوری آمریکا همچنین سفیدبرتر پندارها را بزرگترین تهدید تروریستی داخلی در ایالات متحده دانست و اظهار کرد: این موضوع پیچیده با دامنه وسیع و واقعی است.

بایدن گفت: وزارت دادگستری من و بخش حقوق مدنی به شدت بر آن افراد متمرکز شده اند و اطمینان خواهم داد که در حقیقت، ما بر روی چگونگی مقابله با ظهور رجحان سفید متمرکز شویم.

وی شرح داد که دولت او همچنین تأثیر افزایش رجحان سفیدها در گروه های خاص از جمله ارتش و افسران پلیس سابق را آنالیز می نماید.

رئیس جمهوری آمریکا گفت: افرادی را که از آرمان های رجحان طلبانه سفیدپوستان حمایت می نمایند، دیوانه و خطرناک خواند.، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1496

به "بایدن: از حرف زدن درباره ترامپ خسته شده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن: از حرف زدن درباره ترامپ خسته شده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید