خرید سوم پرسپولیس قطعی شد؛ سرانجام علی نعمتی!

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، خبرنگاران: خدا را شکر همه چیز ختم به خیر شد و من می توانم فصل بعد با پیراهن پرسپولیس بازی کنم. این بخشی از صحبت های علی نعمتی مدافع فصل پیش پدیده است که به تازگی برای دومین بار در دفتر باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرده و آماده است تا قرارادادش برای فصل بعد را نهایی کند.

خرید سوم پرسپولیس قطعی شد؛ سرانجام علی نعمتی!

به گزارش خبرنگاران، علی نعمتی پیش از علیرضا ابراهیمی در فهرست مدافعان مورد نیاز پرسپولیس قرار داشت، ولی مشکلاتی که بر سر راه دریافت رضایتنامه از پدیده داشت باعث شد تا قراردادش با پرسپولیس نهایی نشود. یحیی گل محمدی هم بعد از صحبت های اولیه با علی نعمتی به این بازیکن وعده داد اگر بتواند رضایتنامه اش را از پدیده بگیرد میتواند خیالش راحت باشد که جایش در فهرست مدافعان مدنظر پرسپولیس خالی باقی خواهند ماند.

اگرچه فرایند گرفتن رضایتنامه علی نعمتی از پدیده تا حدودی طولانی شد، ولی حالا به نظر می رسد او با دادن چک شخصی به مسئولان پدیده پیروز به اخذ رضایتنامه شده و بی صبرانه منتظر است تا قراردادش با پرسپولیس را نهایی کند. نعمتی بدون اشاره به رقم چکی که به مسئولان پدیده داده می گوید: من حاضرم تمام زندگی ام را بفروشم تا پرسپولیسی شوم. برای من پول مهم نیست و می خواهم هر طور شده فصل بعد با پیراهن پرسپولیس بازی کنم. حتی اگر تمام دار و ندارم را بفروشم.

حالا که او پیروز به گرفتن رضایتنامه شده بعد از علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی تبدیل به سومین خرید این فصل پرسپولیس می شود. نعمتی علاوه بر اینکه توانایی بازی کردن در پست دفاع میانی را دارد می تواند در صورت نیاز به نام مدافع چپ هم بازی کند و از این حیث دست یحیی گل محمدی را باز بگذارد. البته که با پیوستن او فرایند خریدن مدافع از طریق پرسپولیس هم قطع می شود و این باشگاه تمرکزش را روی دیگر پست های زمین از جمله خط میانی و خط حمله خواهد گذاشت.

منبع: فرارو
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1762

به "خرید سوم پرسپولیس قطعی شد؛ سرانجام علی نعمتی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید سوم پرسپولیس قطعی شد؛ سرانجام علی نعمتی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید