محمدی: تسابولوف، آرش را به مسابقه بازگرداند، یزدانی دوست داشت در بازی های آسیایی رکورد بزند

سرمربی تیم کشتی آزاد آرش زین بابل گفت: رضا یزدانی دوست داشت در بازی های آسیایی 2018 حاضر گردد چرا که سه طلای بازی های آسیایی گرفته بود و در صورت کسب طلای چهارم رکورد می زد.

محمدی: تسابولوف، آرش را به مسابقه بازگرداند، یزدانی دوست داشت در بازی های آسیایی رکورد بزند

سیدمراد محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد پیروزی نزدیک این تیم در هفته دوم لیگ برتر مقابل ستارگان ساری گفت: با توجه به اینکه تمام بضاعت مان را در اختیار نداریم، بالطبع کار سختی مقابل تیم ستارگان داشتیم. رضا اطری، مصطفی حسین خانی و حسن یزدانی در اردوی جهانی بوداپست هستند و رضا یزدانی را هم در اختیار نداشتیم. در هفته اول با قرعه استراحت روبرو بودیم و این اولین مسابقه مان در لیگ برتر محسوب می شد و از این جهت مبارزه سنگینی برای ما بود. تیم مقابل از 90 درصد پتانسیل خودش در این مسابقه استفاده کرد.

وی در مورد اینکه آرش زین در هفته دوم از دو کشتی گیر خارجی اش استفاده کرد، گفت: گئورگی ادیشراشویلی در وزن اول به پیروزی رسید اما در سه وزن بعدی شکست خوردیم که این مسئله اصلا اتفاق خوبی نبود. در ادامه تسابولوف حریفش قاضی ماگمادوف را ضربه فنی کرد و خوشبختانه تیم ما دوباره به مسابقه برگشت.

محمدی در مورد دریافتی کشتی گیران خارجی حاضر در لیگ برتر تاکید نمود: قیمت ها با توجه به عناوین نفرات، متفاوت است، اما خارجی ها بین 3 هزار تا 10 هزار دلار برای هر کشتی قیمت دارند، رقمی که خارجی های ما می گیرند واقعا پایین است. در قرارداد کشتی گیران خارجی آپشن خاصی هم در نظر گرفته نشده است.

دارنده مدال برنز المپیک 2008 پکن رویارویی با ستارگان ساری را فینالی زودرس برای تیمش بیان کرد و گفت: پیش بینی خودم این است که ستارگان از تیم های حاضر در مرحله نیمه نهایی باشد. این از خوش شانسی ما بود که این هفته آنها را شکست دادیم با وجودی که تعداد زیادی از نفرات مان را در اختیار نداشتیم.

عضو کادرفنی تیم کشتی نوجوانان در مسابقات جهانی کرواسی همچنین با اشاره به وضعیت رضا یزدانی اظهار داشت: او قرار است برای ما کشتی بگیرد. رضا خیلی دوست داشت که پیش از بازی های آسیایی او را به یک جام بین المللی بفرستند و سپس در مسابقات جاکارتا حاضر گردد چراکه او سه طلای بازی های آسیایی را در اختیار داشت و در صورت کسب طلای چهارم رکوردی خوب را برای کشتی ایران به ثبت می رساند. نمی دانم چه تصمیمی برای حضور در جام مدوید دارد، اما به هر شکل او مدال جهانی کم ندارد، چیزی که وسوسه اش نموده که دوباره کشتی بگیرد، مدال المپیک است که واقعا لیاقت کسب آن را داشته اما با بدشانسی نتوانسته در المپیک ها مدال بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمدی: تسابولوف، آرش را به مسابقه بازگرداند، یزدانی دوست داشت در بازی های آسیایی رکورد بزند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی: تسابولوف، آرش را به مسابقه بازگرداند، یزدانی دوست داشت در بازی های آسیایی رکورد بزند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید