پل و جاده ای در صومعه سرا تخریب نشده است

به گزارش کاشیا، فرماندار صومعه سرا گفت:علی رغم بارش باران و بالا بودن میزان آب رودخانه ها،پل و جاده ای در شهرستان تخریب نشده است.

پل و جاده ای در صومعه سرا تخریب نشده است

مهندس علی فتح اللهی در گفت وگو با کاشیا، با اشاره به وضعیت شهرستان صومعه سرا طی بارش های اخیر، اظهار کرد: بارش اخیر باران موجب آبگرفتگی در برخی از مناطق صومعه سرا نظیر بهمبر، مازندران محله، آقا محله ضیابر، کتمجان، تنیان و...شد. در منطقه رشته پلنگان تنیان به علت رانشی بودن منطقه مسائلی نیز ایجاد شده بود.

وی با بیان اینکه با اقدامات انجام شده و فروکش کردن آب کلیه محورهای ارتباطی شهرستان باز است، اضافه کرد: محور کتمجان و چکوور نیز بازگشایی شده است.

فتح اللهی با اشاره بر اینکه طی این بارش ها تعدادی از منازل مسکونی دچار آبگرفتگی شده اند که نسبت به بارش های گذشته کمتر بوده است،اظهار داشت: در حال حاضر آبگرفتگی منازل،معابر و...رفع شده است. با توجه به اقدامات انجام شده و انجام لایروبی ها در برخی از مناطق طی این بارش شاهد حداقل مسائل بوده ایم اما در برخی مناطق که لایروبی صورت نگرفته است مسائل پابرجاست.تمام تلاشمان انجام لایروبی و برنامه ریزی برای به حداقل رساندن مسائل و بروز خسارت است.

وی با بیان اینکه طی این بارندگی بیشترین مشکل در منطقه ضیابر و تنیان وجود داشت،گفت: علی رغم اینکه آب باران و رودخانه نسبت به بارندگی گذشته بالا بوده است اما تخریب جاده و پلی گزارش نشده و انتقال آب براحتی انجام شده است.

فرماندار صومعه سرا در انتها با تاکید بر اینکه طی این بارش مسئله ای از نظر قطعی برق، گاز، جاده، تخریب پل و...نداشته ایم، اظهارکرد: میزان خسارات وارده توسط کارشناسان برآورد خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 89

به "پل و جاده ای در صومعه سرا تخریب نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پل و جاده ای در صومعه سرا تخریب نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید