امضای تفاهم نامه بانک تجارت با شرکت صنایع و معادن احیای سپاهان

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، خبرگزاری خبرنگاران- آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک تجارت با مجتمع صنایع و معادن احیای سپاهان با موضوع توسعه همکاری های بانک با این مجموعه برگزار شد.

امضای تفاهم نامه بانک تجارت با شرکت صنایع و معادن احیای سپاهان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، تفاهم نامه توسعه همکاری های بانک تجارت با شرکت صنایع و معادن احیای سپاهان دهم بهمن ماه با هدف پیش برد مؤلفه های مالی در راستای منافع ملی و رفع نیاز های کشور به امضای دکتر اخلاقی فیض آثار مدیرعامل بانک تجارت و دکتر سید مصطفی صفوی رییس هیات مدیره مجتمع صنایع و معادن احیای سپاهان رسید.

دکتر اخلاقی در این مراسم با استقبال از توسعه همکاری بانک با مجتمع صنایع و معادن احیای سپاهان گفت: بانک تجارت به عنوان یکی از بانک های بزرگ کشور همواره ارتباط بسیار خوبی با مجموعه های بزرگ صنعتی و معدنی داشته و امضای تفاهم نامه با این مجموعه در راستای توسعه همکاری با این صنعت اجرا شده است.

وی افزود: امیدوارم همکاری ما با توجه به تعامل بسیارخوب بین بانک و مجتمع احیای سپاهان در آینده ابعاد گسترده تری به خود گیرد.

دکتر صفوی رییس هیات مدیره صنایع و معادن احیای سپاهان ضمن ابراز خرسندی از افزایش سطح تعامل با بانک تجارت گفت: امضای این تفاهم نامه، فصل نوی در روابط بانک و بخش معادن است و توسعه همکاری ها با بانک تجارت جزو اولویت های مجموعه ما خواهد بود. امیدواریم بتوانیم با فرایندهای نو این همکاری ها را توسعه داده و از پتانسیل های بانک استفاده کنیم. زیرا یکی از سیاست های این شرکت، توسعه همکاری ها با بانک تجارت به سبب اعتماد، هماهنگی و همکاری طولانی بوده و مصمم هستیم آن را توسعه دهیم.

شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان در قالب سرمایه گذاری در سه بخش بازرگانی، تولیدی و خدمات فنی، مهندسی در شهر اصفهان با نام اولیه شرکت مجتمع صنعتی احیاء فولاد سپاهان بنیانگذاری شد و تلاش خود را در حوزه های مختلف معدنی، بازرگانی، صنایع کاشی و سرامیک، نساجی و شیمیایی، ساختمانی و عمرانی، مالی و بانکی و سهام، کشاورزی و غذایی، فولادی و... آغاز کرد. در دهه هشتاد، تخصص و مزیت های موجود و نیاز روز کشور باعث توسعه احیا در بخش معدن و صنایع معدنی شد به طوریکه بصورت همزمان، سرمایه گذاری هایی در معادن مختلف نظیر ذغال سنگ، طلا و سنگ آهن صورت گرفت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 اسفند 1400 بروزرسانی: 16 اسفند 1400 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1982

به "امضای تفاهم نامه بانک تجارت با شرکت صنایع و معادن احیای سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای تفاهم نامه بانک تجارت با شرکت صنایع و معادن احیای سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید