اوجاقلو: انتظارم داشتم به مدالی بهتر از برنز دست پیدا کنم ، جو مسابقه مرا گرفت

به گزارش کاشیا، پارادوومیدانی کار مدال آور ایران انتظار داشته است در بازی های پاراآسیایی 2018 مدالی بهتر از برنز کسب کند.

اوجاقلو: انتظارم داشتم به مدالی بهتر از برنز دست پیدا کنم ، جو مسابقه مرا گرفت

به گزارش خبرنگار اعزامی کاشیا از اندونزی، احمد اوجاقلو پس از دستیابی به مدال برنز کلاس T45/46/47 ماده دوی 200 متر مسابقات دوومیدانی بازی های پاراآسیایی 2018 ضمن بیان این مطلب، اظهار کرد: این برای دومین بار است که حضور در بازی های پاراآسیایی را تجربه می کنم. در دوره گذشته چهارم شده بودم، اما این بار به مدال برنز رسیدم.

وی در ادامه، خاطر نشان کرد: انتظار داشتم در این دوره عنوان و مدال بهتری کسب کنم، اما متأسفانه نشد. جو مسابقات خیلی سنگین بود و نتوانستیم آنطور که باید و شاید عمل کنم. متأسفانه کار از دستم خارج شد.

پارادوومیدانی کار مدال آور ایران در پاسخ به این پرسش که چرا نتوانست عملکردی در خور انتظار خود داشته باشد، گفت : من ورزشکار کم تجربه ای نیستم، اما متأسفانه میدان بین المللی کم دیده ام. ورزشکار باید آنقدر در مسابقات بین المللی شرکت کند که در زمان مسابقات رسمی مسئله ای نداشته باشد. امروز متأسفانه جو مسابقه مرا گرفت.

اوجاقلو در مقایسه بازی های پاراآسیایی اینچئون و جاکارتا نیز گفت: بازی های اینچئون در سطح کیفی خیلی خوبی برگزار گردید و اصلاً قابل مقایسه با این دوره از بازی ها نبود.

وی در سرانجام توضیح داد: من با رقیب چینی ام چند بار مسابقه داده بودم و می توانستم او را بگیرم. من در تمرینات رکوردهای بهتری را ثبت نموده بودم، اما امروز نتوانستم و نشد که به مدالی بهتر از برنز دست پیدا کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 64

به "اوجاقلو: انتظارم داشتم به مدالی بهتر از برنز دست پیدا کنم ، جو مسابقه مرا گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوجاقلو: انتظارم داشتم به مدالی بهتر از برنز دست پیدا کنم ، جو مسابقه مرا گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید