بهترین مبارز سنگین وزن جهان من هستم، شیخ آهنی آمریکا قلابی است

به گزارش کاشیا، امیر علی اکبری مبارز سنگین وزن ایرانی روز دوشنبه به طور رسمی و با امضای قراردادی به سازمان وان چمپیونشیپ پیوست. به گفته علی عبدالعزیز مدیر برنامه علی اکبری، مبارز کشورمان اواخر ماه اُکتبر امسال اولین مبارزه خود در این سازمان را انجام خواهد داد.

بهترین مبارز سنگین وزن جهان من هستم، شیخ آهنی آمریکا قلابی است

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

امیر علی اکبری در مبارزات خود پنج پیروزی پی در پی را به دست آورده و تنها یک شکست در کارنامه او دیده می گردد که برابر میرکو کرو کاپ افسانه ای بود. از 10 پیروزی امیر، هفت پیروزی او هم با ناک اوت فنی بوده است.

امیر پس از امضای این قرارداد گفت: من امیر علی اکبری هستم. من آیرون شیخ (شیخ آهنی) واقعی هستم و افتخار ایرانم. ایالات متحده یک نفر به نام شیخ آهنی دارد که البته یک کشتی گیر قلابی است. از اینکه با وان چمپیونشیپ قرارداد بستم خوشحالم. من به دسته سنگین وزن آنها یورش خواهم برد و با قهرمانشان برندون وِرا نبرد خواهم داشت. وقتی کارش را یک سره کردم آنها دیگر او را نخواهند شناخت چون که چهره او را به هم خواهم ریخت.

وی ادامه داد: من معتقدم که بهترین مبارز سنگین وزن حال حاضر جهان هستم. من توقف ناپذیرم. من به وان چمپیونشیپ می آیم و کل ارتش پارسی را با خودم به آنجا می آورم. هیچ کسی در امان نیست.

شایان ذکر است که علاوه بر حضور علی اکبری، سه مبارز ایرانی دیگر از تیم امیر علی اکبری به نام های مسعود صفری، مهدی برقی و علی فولادی هم به این سازمان عظیم پیوستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1148

به "بهترین مبارز سنگین وزن جهان من هستم، شیخ آهنی آمریکا قلابی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین مبارز سنگین وزن جهان من هستم، شیخ آهنی آمریکا قلابی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید