تست کرونای 5 بازیکن لیگ برتری فوتبال مثبت شد

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، مدیر مرکز پزشکی ایفمارک گفت: از تمامی تیم های حاضر در لیگ برتر پیش از مسابقات هفته دوم 705 آزمایش کرونا گرفته شد که پاسخ آزمایش 5 بازیکن و 3 عضو کادرفنی مثبت بود.

تست کرونای 5 بازیکن لیگ برتری فوتبال مثبت شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، زهره هراتیان در مصاحبه با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد شرایط آزمایش های کرونا در لیگ برتر فوتبال گفت: پیش از هفته دوم لیگ برتر 705 آزمایش کرونا از بازیکنان و مربیان تیم های لیگ فزونی اخذ شد که فقط آزمایش 5 بازیکن و 3 عضو کادرفنی مثبت اعلام شد و این نفرات در قرنطینه قرار گرفتند. ناظران پزشکی سازمان لیگ فوتبال ایران نیز هم در هفته اول و هم در هفته دوم بر اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی تاکید و نظارت دارند و این پروتکل ها در تمامی مسابقات فوتبال به خوبی اجرایی شده است.

وی که به عنوان پزشک بانوی ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان در منطقه شرق آسیا در قطر حضور دارد گفت: در هفته دوم نیز از تمامی مسئولان برگزاری و اعضای کادر اجرایی مسابقات نیز آزمایش های کرونا و تست PCR به صورت متمرکز اخذ شد. در هفته اول لیگ برتر نیز 732 مورد تست PCR گرفته شده بود. در واقع در دو هفته لیگ برتر بالغ بر 1500 آزمایش کرونا گرفته شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1331

به "تست کرونای 5 بازیکن لیگ برتری فوتبال مثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست کرونای 5 بازیکن لیگ برتری فوتبال مثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید