خبرنگاران نمایشگاه تخصصی مقابله با کرونا در شیراز گشایش یافت

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، شیراز-خبرنگاران-نمایشگاه تخصصی مقابله با ویروس کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس واقع در شهرک گلستان شیراز آغاز به کار کرد.

خبرنگاران نمایشگاه تخصصی مقابله با کرونا در شیراز گشایش یافت

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، شامگاه دوشنبه در آیین گشایش این نمایشگاه گفت: با شیوع ویروس کرونا، شیوه زندگی و زیست تمام مردم دنیا تغییر نموده است و در ایران نیز با اقداماتی که مدیریت کشور به عمل می آورد، همراهی و رعایت مردم و با یاری تجهیزات و فناوری های مناسب، به پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری می پردازیم.

سیدمحمود موسوی اضافه نمود: این نمایشگاه نیز با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی، حفظ سلامت محیط با انجام گندزدایی مداوم، فاصله گذاری اجتماعی، الزام به استفاده از ماسک مناسب به منظور ورود به سالن ها و همچنین کنترل مداوم شرایط یادشده، برگزار شده است.

وی، با بیان اینکه بیش از50 شرکت با زمینه فعالیت در حوزه پیشگیری از کرونا در این نمایشگاه حضور دارند، گفت: این شرکت ها، دستاوردهای خود را در زمینه فراوری تجهیزات پزشکی، مواد ضدعفونی نماینده، ماسک و دستکش، کیت های آزمایشگاهی، خدمات مرتبط با دوران کرونا از جمله نرم افزارهای مقابله با کرونا، آموزش از راه دور، میز خدمت برای حذف مراجعه های حضوری و دیگر خدمات مرتبط برای مقابله با ویروس کرونا به نمایش گذاشته اند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس اضافه نمود: 75درصد مشارکت نمایندگان از استان فارس و 25درصد آنها از استان های تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، یزد و کرمان در این نمایشگاه حضور دارند.

موسوی ادامه داد: معرفی توانمندی های داخلی و ایجاد ارتباط بین فراورینمایندگان و مصرف نمایندگان و نیز فرهنگ سازی عمومی به منظور معرفی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی، با بیان اینکه مشارکت نمایندگان در 2 سالن بهار و سرو به ارائه خدمات می پردازند، بیان داشت: چهار هزار مترمربع فضای نمایشگاهی به مدت چهار روز در اختیار فعالان عرصه سلامت قرار گرفته است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس همچنین از حضور کارشناسان، متخصصان، فراورینمایندگان، پزشکان و فعالان مرتبط با حوزه ویروس کرونا در این نمایشگاه سخن گفت و اضافه نمود: علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه تا روز پنجشنبه (بیست و چهارم مهرماه 99) همه روزه از ساعت 17 تا 22 به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس واقع در شهرک گلستان شیراز مراجعه نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1249

به "خبرنگاران نمایشگاه تخصصی مقابله با کرونا در شیراز گشایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نمایشگاه تخصصی مقابله با کرونا در شیراز گشایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید