روح الله زم بعد از رئیس جمهور فرانسه دومین تیم حفاظتی قوی را داشت

به گزارش کاشیا، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه خدمات حفاظتی و اطلاعاتی توسط سرویس های امنیتی خاص به زم داده می شد، گفت: زم لطماتی را به کشور و ملت ایران زد که می توانم به یاری او برای افزایش ترور، اغتشاش اشاره کنم.

روح الله زم بعد از رئیس جمهور فرانسه دومین تیم حفاظتی قوی را داشت

با ما همراه باشید و با تور فرانسه ارزان از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش فارس، فداحسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: روح الله زم یک مهره به تمام معنا برای غربی ها به منظور اقدامات خبیثانه علیه جمهوری اسلامی بود و آن ها برای یاری به او و توسعه کار های تخریبی اش علیه ایران برنامه ریزی زیادی نموده بودند.

وی اضافه کرد: در طول 40 سال اخیر و پس از پیروزی انقلاب اسلامی مهره ای نظیر او که سیستم های اطلاعاتی و امنیتی چند کشور پشت یک عنصر معاند قرار گیرند را کمتر دیده ام.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس توضیح داد: روح الله زم لطماتی را به کشور و ملت ایران زد که می توانم به یاری او برای افزایش ترور، اغتشاش و همصدا شدن رسانه های مختلف معاند جمهوری اسلامی اشاره کنم.

مالکی گفت: ما در ظاهر آمدنیوز را می دیدیم، ولی این کانال تلگرامی موجب هماهنگی همه اپوزیسیون علیه جمهوری اسلامی شده بود که انجام اقدامات خرابکانه ازجمله این هماهنگی ها محسوب می گردد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: این که کشور های آمریکایی و اروپایی بعد از اعدام روح الله زم فریاد می زنند، برای تبرئه کردن خودشان است، ضمن این که غربی ها نباید و نمی توانند روح الله زم را خبرنگار جا بزنند؛ چرا که او مهره غرب و سرویس های امنیتی و اطلاعاتی استکباری بود.

مالکی گفت: روح الله زم بعد از رئیس جمهور فرانسه دومین تیم حفاظتی قوی را دارا بوده که لایه های مختلفی را داشت، ضمن این که سرویس اطلاعاتی فرانسه حفاظت بسیار شدیدی را از او انجام می داد، در حالی که هیچ کدام از ایرانی های فراری چنین خدمات امنیتی و حفاظتی را نداشته اند. همچنین شخصیت های بین المللی مقیم یا پناهنده در فرانسه هم چنین سطح حفاظتی را نداشته اند.

وی تأکید کرد: دستگیری روح الله زم برای سرویس های اطلاعاتی و امنیتی سیا، موساد و فرانسه خیلی گران تمام شد؛ چراکه او برای آن ها اهمیت فوق العاده ای داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس توضیح داد: یکی از ظلم های روح الله زم به ملت ایران گرا دادن او از انفجارات و اغتشاشات یک نقطه به همه و انتشار اخبار آن بود.

وی اضافه کرد: برای غربی ها، زم و افراد مشابه او بسیار مهم هستند و به همین دلیل خدمات اقتصادی، امنیتی و اطلاعاتی به این گونه افراد معاند که اقدامات تخریبی علیه جمهوری اسلامی انجام می دهند، ارائه می گردد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: خفقان غربی ها و سرویس های اطلاعاتی کشور های استکباری در خصوص زم به این دلیل است که این عنصر معاند بار ها اعتراف نموده بود که چه کار هایی را با یاری چه کشور هایی و چه مسئولانی انجام داده بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در انتها گفت: بعد از اعدام زم فعالیت های اپوزیسیون در خارج از کشور قفل شدهاست که این کار مشترک سپاه و قوه قضائیه باعث افزایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران شد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1343

به "روح الله زم بعد از رئیس جمهور فرانسه دومین تیم حفاظتی قوی را داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روح الله زم بعد از رئیس جمهور فرانسه دومین تیم حفاظتی قوی را داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید