زرینچه: بازیکنان استقلال باید 2 برابر کار و کوشش نمایند، دفاع راست، بهترین پست برای غفوری است

پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد بهترین پست برای وریا غفوری حضور در دفاع راست است.

زرینچه: بازیکنان استقلال باید 2 برابر کار و کوشش نمایند، دفاع راست، بهترین پست برای غفوری است

جواد زرینچه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران خبرنگاران پویا درباره شکست یک بر صفر استقلال مقابل پارس جنوبی جم گفت: پس از سه بازی، استقلال به یک تیم چغر برخورد کرد که جوانان و تماشاگران خوبی دارد و می خواهد سری میان سرها دربیاورد. استقلال نیمه اول اصلاً خوب بازی نکرد و این پارس جنوبی بود که بازی هجومی ارائه کرد.

وی ادامه داد: شاگردان شفر نیمه دوم هجومی کار کردند، اما حال و هوای استادیوم و شرجی بودن هوا، اجازه نداد که استقلال به اهداف خود برسد. با این حال برد و باخت در بازی های لیگ وجود دارد. این شکست برای استقلال خوب بود و می تواند در ادامه لیگ برتر و نیز لیگ قهرمانان آسیا به تیم کمک کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال از پیروزی 3 بر صفر مقابل تراکتورسازی مغرور گردیده بود یا خیر، به خبرنگاران گفت: فکر نمی کنم اعضای تیم استقلال مغرور گردیده باشند. بازیکنان این تیم مقابل پارس جنوبی کوشش زیادی کردند و می دانستند بازی خوبی مقابل تراکتورسازی به نمایش گذاشتند، اما به این تیم روی کارهای گروهی گل نزدند. در آن بازی دو گل روی اشتباه صددرصد مدافعان تراکتورسازی به ثمر رسید. فکر می کنم شفر تنهاست و اگر کمک های سال گذشته او کنارش نباشند، وی به مشکل می خورد.

زرینچه در این خصوص که نسبت به فصل گذشته تنها سانیاک کنار شفر حضور ندارد، توضیح داد: سانیاک می تواند خیلی به شفر و استقلال کمک کند. امیدوارم او را به تیم اضافه نمایند تا در مسیر پیش رو به مشکل نخورند.

وی با انتقاد از حضور وریا غفوری در پست هافبک راست تیم استقلال اعلام کرد: وریا در بازی های اخیر نفوذهایی دارد، اما بهترین نقطه ای که می تواند برای استقلال به میدان برود، پست دفاع راست است. در نقاط جلوتر می توانند از بازیکنان خوش تکنیک استفاده نمایند.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا آبی پوشان با این عملکرد می توانند در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا موفق باشند یا خیر، گفت: اعضای تیم و بازیکنان باید کوشش زیادی نمایند، چون دیگر بازی آسان نداریم و همه تیم ها مقابل استقلال با انگیزه های زیادی وارد زمین می شوند. استقلال باید دو برابر کار و کوشش کند و امیدوارم شفر و دستیارانش، تیم را به گونه ای آماده نمایند که خستگی وارد تیم نشود تا استقلال بازی به بازی عملکرد بهتری ارائه کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زرینچه: بازیکنان استقلال باید 2 برابر کار و کوشش نمایند، دفاع راست، بهترین پست برای غفوری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زرینچه: بازیکنان استقلال باید 2 برابر کار و کوشش نمایند، دفاع راست، بهترین پست برای غفوری است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید