مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری بازگشایی می گردد

به گزارش کاشیا، مراکز فرهنگی هنری ثابت کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان در سراسر کشور از روز شنبه 10 خرداد بازگشایی می گردد.

مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری بازگشایی می گردد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، با توجه به تصمیم های گرفته شده در ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و اعلام رسمی دولت مبنی بر بازگشایی اداره های دولتی، مراکز فرهنگی هنری ثابت کانون در سراسر کشور از روز شنبه دهم خرداد 1399 به صورت رسمی و بدون حضور اعضا بازگشایی می شوند.

بر همین اساس، تمامی کارکنان شاغل در مراکز فرهنگی هنری کانون با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تا کنترل بیماری کرونا و بر اساس ساعت مصوب در محل کار خود حاضر خواهند شد.

مربیان ثابت، سیار و پستی کانون با حضور در مراکز فرهنگی هنری ثابت، به کار آماده سازی و برنامه ریزی برای فعالیت های تابستانی در فصل اوقات فراغت و همچنین خدمات دهی به وسیله فضای مجازی خواهند پرداخت.

خدمات دهی مستقیم مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری به بچه ها و نوجوانان از تیر سال 1399 شروع می گردد.

مدیران کل کانون بر حسب شرایط استان و به منظور استفاده بهینه از ظرفیت فضای مجازی می توانند، ساعت کاری مراکز فرهنگی هنری را نیز به بعدازظهرها منتقل نمایند.

با شیوع بیماری کرونا مراکز فرهنگی هنری کانون از اسفند 1398 تعطیل شدند اما مربیان کانون هم زمان، با حرکت جهادی پیک امید مجازی همراه شدند و با شرکت در فراخوان ها و برنامه های مجازی، فعالیت های کانون و ارتباط با بچه ها و نوجوانان انسجام بیشتری پیدا کرد و در فضای مجازی به اجرا در آمد.

یادآوری می گردد بر اساس شیوه نامه معاونت فرهنگی کانون، از فروردین 1399 علاوه بر فعالیت پیک امید مجازی فعالیت های انجمن های تخصصی و آموزش های مجازی مراکز ویژه اعضای هر مرکز در بستر اینترنت فراهم شد.

مربیان فرهنگی، ادبی و هنری کانون همچنین در سراسر کشور با تشکیل گروه در فضای مجازی، تمامی فعالیت های حضوری را به صورت مجازی برای بچه ها و نوجوانان برگزار کردند و این فرایند تا زمان حضور بچه ها در مراکز کانون ادامه خواهد داشت.

کانون همچنین قرار است به زودی بستری اینترنتی را برای فعالیت های مجازی با عنوان کانون مجازی فراهم کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1035

به "مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری بازگشایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری بازگشایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید