ویسی: با تمام وجود مقابل پرسپولیس بازی می کنیم ، دنبال یک مهاجم قهار آسیایی هستیم

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با تمام وجود در مقابل پرسپولیس بازی خواهیم کرد تا اولین سه امتیاز را در خانه خودمان دشت کنیم.

ویسی: با تمام وجود مقابل پرسپولیس بازی می کنیم ، دنبال یک مهاجم قهار آسیایی هستیم

عبدالله ویسی در نشست پیش از بازی با تیم پرسپولیس تهران اظهار کرد: با توجه به اینکه در شروف مسابقات قرار داریم، شرایط بازی برای همه تیم ها یکسان است.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه کرد: تیم ها برای آغاز بازی ها شرایط نسبی دارند اما پرسپولیس با توجه به اینکه در مسابقات آسیایی حضور داشته از سایر تیم ها آماده تر است و ما این مساله را به وضوح میدانیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: امیدواریم با یک تیم بسیار خوب، مناسب و شایسته و در یک بازی خیلی خوب از شرایط میزبانی در برابر پرسپولیس بازی کنیم و سه امتیاز بازی را بگیریم.

ویسی مطرح نمود: گول این مساله را نمی خوریم که پرسپولیس از آسیا حذف شده است و شاید از نظر روحی و روانی خراب باشد. فوتبال همین است و پرسپولیس یک تیم حرفه ای است و برد و باخت برای آن ها معمولی است.

وی اضافه کرد: با تمام وجود در مقابل پرسپولیس بازی خواهیم کرد تا اولین سه امتیاز را در خانه خودمان دشت کنیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در خصوص پرداخت پاداش قهرمانی جام حذفی نیز گفت: نمیدانم؛ همه فوتبالی ها می دانند فولاد نقد است و هیچ وقت این ور آن ور نمی کند و اگر قولی نسبت به هرمساله ای بدهد به قولش عمل می کند و به این خاطر است که همه دوست دارند به فولاد بیایند.

ویسی مطرح نمود: فولاد خوزستان یک تیم خوش حساب است و هیچ بدهی به هیچکس ندارد و تمام کارهای خود را با حساب و کتاب انجام می دهد. این که پاداش جام حذفی داده شده یا نه، بازیکنان می دانند که این پادشاه در حسابشان خواهد بود.

وی در خصوص باز شدن پنجره جابجایی و جذب بازیکن، اضافه کرد: چون پنجره بسته بود، شاید حرفه ای گری کردیم یا عجولانه تصمیم گرفتیم و سریعا با همه بازیکنان تمدید کردیم و زمانی که پنجره فولاد باز شد تقریبا جابجایی تمام شده بود.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: بازیکنانی بیرون نمانده است که بخواهیم آن را جذب کنیم و اگر حتی بازیکنی بیرون مانده باشد که من بخواهم به عنوان سرمربی فولاد آن را جذب کنم، حرف و حدیث خواهد داشت.

وی مطرح نمود: ما فقط می توانیم یک بازیکن خارجی آسیایی جذب کنیم و در پی آن هستیم تا یکی از بازیکنان گلزن قهار غرب آسیا را بگیریم که هنوز به توافق نرسیده ایم. البته اگر بتوانیم این کار انجام دهیم در جابجایی برد آورده ایم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: در زمانی که پنجره فولاد بسته بود مدیریت و هیات مدیره باشگاه به خوبی عمل کرد و بازیکنان فولاد را حفظ کرد. اکنون فولاد جای خالی ندارد و همچنین بازیکنی نیست که بخواهیم جذبش کنیم.

ویسی ادامه داد: ما فقط می توانیم یک بازیکن خارجی جذب کنیم که سخت در پی جذب آن بازیکن خارجی هستیم.

وی اضافه کرد: یکی دو بازیکن از فولاد نوین به تیم منتقل شده اند و مسئله ای ندارند. بازیکنانی که از امید آورده این هنوز کارت بازی آن ها صادر نشده است و نمی توانیم از آن ها استفاده کنیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: در پست دروازه بان آقای رضایی را از تیم استقلال تهران جذب کرده ایم که اکنون در اردوی تیم ملی امید است. همچنین 3 بازیکن دیگر با نام های حزباوی، جلالی و باویه را جذب کرده ایم که اکنون در تیم ملی امید هستند و امیدواریم بتوانیم از آن ها استفاده کنیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان خطاب به هواداران فولاد، مطرح نمود: ما همه وجود خود را خواهیم گذاشت تا هواداران را راضی کنیم و امیدوارم این اتفاق بیافتد. ما وظیفه داریم تا مردم خوزستان را در هرجای دنیا با تیم فولاد راضی کنیم.

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به دلیل این که هنوز کاروان تیمش به اهواز نرسیده اند، به نشست خبری نرسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 آبان 1400 بروزرسانی: 20 آبان 1400 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1858

به "ویسی: با تمام وجود مقابل پرسپولیس بازی می کنیم ، دنبال یک مهاجم قهار آسیایی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویسی: با تمام وجود مقابل پرسپولیس بازی می کنیم ، دنبال یک مهاجم قهار آسیایی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید