پرسپولیس قربانی تصمیمات عجیب و اشتباه کالدرون و نزدیکانش، از خرید بحث برانگیز تا نقدها تند از شاگردانش

به گزارش کاشیا، در این میان نباید افراد نزدیک به کالدرون را هم در شرایط امروز پرسپولیس نادیده گرفت. همان هایی که نقش اصلی را در حضور این مربی در فوتبال ایران ایفا کردند و در گام بعدی واسطه انتقال جونیور براندائو به ایران شده و سود مالی خوبی هم از این انتقال نصیب شان شد. افرادی که یک بار خودشان را در رسانه ها نشان نداده اند، اما پشت پرده نقش عمده ای را در تصمیمات عجیب و غریب کالدرون دارند.

پرسپولیس قربانی تصمیمات عجیب و اشتباه کالدرون و نزدیکانش، از خرید بحث برانگیز تا نقدها تند از شاگردانش

سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس مقصر اصلی شرایط امروز این تیم است و در این میان نقش نزدیکان او را نباید نادیده گرفت.

به گزارش تسنیم، پرسپولیس در روزی که یکی از بدترین بازی های فصل خود را به نمایش گذاشت پیروز به شکست یک بر صفر صنعت نفت آبادان شد. چه بسا اگر بازیکنان نفت با مسائل مالی و بدنی (به خاطر شرکت نکردن در تمرینات به خاطر مسائل مالی) روبرو نبودند، سرخپوشان دومین شکست متوالی خود را در ورزشگاه آزادی در فاصله پنج روز متحمل می شدند. اینکه پرسپولیس را چه شده است که با این همه ستاره و ملی پوش به این شکل بازی می کند قطعاً نمی تواند دلیل فنی داشته باشد.

کالدرون به عنوان سرمربی پرسپولیس به هیچ وجه نتوانسته ارتباط خوبی با شاگردانش برگزار کند و بارها در رسانه ها به انتقاد از آنها پرداخته است. او حتی به جونیور براندائو انتخاب خودش هم رحم نکرد و نقدها تند از او باعث شد این بازیکن برزیلی کلاً فوتبال بازی کردن را فراموش کند. سرمربی آرژانتینی پرسپولیس برای اینکه تمام شاگردانش را راضی نگه دارد بارها ترکیب سرخپوشان را تغییر داده و همین جابه جایی های متعدد باعث شده است، آنها نتوانند همه توان فنی خود را در زمین ارائه کنند.

کاملاً مشخص است که کالدرون به خاطر نقدها از شاگردانش و عدم ارتباط خوب با آنها به اصطلاع فوتبالی ها رختکن تیم را از دست داده است. مسئله ای که باعث شده سرخپوشان به مانند قبل از سرمربی خود فرمانبرداری نکنند. در این میان سرمربی آرژانتینی سرخپوشان بعد از عقب افتادن مطالباتش به مانند گذشته چندان انگیزه کار در پرسپولیس را ندارد و بیش از هر زمان دیگر منتظر صدور حکم اخراج و دریافت پولش است.

در این میان نباید افراد نزدیک به کالدرون را هم در شرایط امروز پرسپولیس نادیده گرفت. همان هایی که نقش اصلی را در حضور این مربی در فوتبال ایران ایفا کردند و در گام بعدی واسطه انتقال جونیور براندائو به ایران شده و سود مالی خوبی هم از این انتقال نصیب شان شد. افرادی که یک بار خودشان را در رسانه ها نشان نداده اند، اما پشت پرده نقش عمده ای را در تصمیمات عجیب و غریب کالدرون دارند.

با شرایط موجود که پرسپولیس با سرمربی آرژانتینی اش به بن بست رسیده طبیعی است که مدیریت این باشگاه به دنبال جانشین برای کالدرون باشد و شاید اگر دو گزینه مدنظر این باشگاه در حال بررسی پیشنهاد بهتر نبوده و یا هدایت تیم دیگری را بر عهده نداشتند، کالدرون الان سرمربی تیمش نبود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 574

به "پرسپولیس قربانی تصمیمات عجیب و اشتباه کالدرون و نزدیکانش، از خرید بحث برانگیز تا نقدها تند از شاگردانش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس قربانی تصمیمات عجیب و اشتباه کالدرون و نزدیکانش، از خرید بحث برانگیز تا نقدها تند از شاگردانش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید