کیت بلانشت در ونیز درخشید ، تشویق 6 دقیقه ای فیلم تار ، شانس دریافت سومین اسکار (تور ارزان ایتالیا)

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، فیلم تار با بازی کیت بلانشت دیروز در جشنواره ونیز به نمایش عایدی و با تشویق ایستاده 6 دقیقه ای حضار روبه روشد.

کیت بلانشت در ونیز درخشید ، تشویق 6 دقیقه ای فیلم تار ، شانس دریافت سومین اسکار (تور ارزان ایتالیا)

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز دیروز بعد از ظهر شاهد نمایش فیلم تازه تاد فیلد با عنوان تار با بازی کیت بلانشت در نقش آهنگساز معروف و اولین رهبر ارکستر زن آلمانی بود. در سرانجام فیلم در حالی که تماشاگران در سالن سالاگرانده با شعار براوو سر پا ایستاده بودند، به مدت 6 دقیقه فیلم، کارگردان و بازیگرانش را تشویق کردند.

به نظر می رسد تار یکی از پرطرفدارترین فیلم های فصل اسکار باشد. نقدهای مشتاقانه ای که بر این فیلم نوشته شده فقط در مقدار تحسین فیلم با هم رقابت می نمایند و به نظر می رسد بلانشت برای هشتمین بار نامزدی اسکار را کسب کند. وی تا به امروز 2 جایزه اسکار دریافت نموده که برای هوانورد در سال 2005 و جاسمین آبی در سال 2014 بود. به نظر می رسد وی با تار سومین مجسمه را به کلکسیون خود اضافه کند.

با بلانشت در واقعیت مجازی ترایبکا | حرکت همراه با جریان اکسیژن در بدن

تام هنکس در نقش پدر ژپتو در فیلمی از دیزنی

فیلم تار که از 7 نوامبر در سینماها به نمایش درمی آید در عین حال نشان دهنده بازگشتی پرقدرت برای تاد فیلد؛ کارگردانی است که پس از 15 سال با این فیلم به دنیای سینما بازگشته است.

پیش از نمایش فیلم در ونیز، علاقه مندان بلانشت بیرون فرش قرمز او را تشویق می کردند و پوسترهای فیلم را در دست داشتند.

نینا هاس، نومی مرلانت، مارک استرانگ، جولیان گلاور، آلن کوردونر، سوفی کاور و سیلویا فلوت دیگر بازیگران این فیلم هستند. هیلدور گونادوتیرو آهنگساز ایسلندی که برای ساخت موسیقی فیلم جوکر در سال 2020 اسکار برد، سازنده آهنگ های این فیلم است.

بلانشت و تاد فیلد در یک کنفرانس مطبوعاتی هم حضور یافتند و به پرسش های خبرنگاران پاسخ دادند.

فیلد در سخنانش گفت این نقش را برای بلانشت نوشته و بلانشت تاکید نمود که از ابتدای فیلمنامه دریافت ایفای این نقش چقدر پیچیده است. وی گفت این شخصیت مجموعه ای از تناقض هاست و به یقین درگیر چیزی در گذشته خود یا خانواده اش بوده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 شهریور 1401 بروزرسانی: 12 شهریور 1401 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 2131

به "کیت بلانشت در ونیز درخشید ، تشویق 6 دقیقه ای فیلم تار ، شانس دریافت سومین اسکار (تور ارزان ایتالیا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیت بلانشت در ونیز درخشید ، تشویق 6 دقیقه ای فیلم تار ، شانس دریافت سومین اسکار (تور ارزان ایتالیا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید