گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شکری: ورزشکار چینی به من تنه زد و افتادم، فکر می کردم طلا بگیرم

به گزارش کاشیا، ملی پوش دوچرخه سواری ایران گفت: اگر دستان دوچرخه سوار روی دسته فرمان باشد مسئله ای وجود ندارد اما دوچرخه سوار چینی به من تنه زد و روی زمین افتادم

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شکری: ورزشکار چینی به من تنه زد و افتادم، فکر می کردم طلا بگیرم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، فزاز شکری که به مقام چهارمی در بازی های آسیایی 2018 رسید گفت: بعد از مسابقات قهرمانی آسیا سه ماه و نیم تمرینات فشرده داشتم. در آن رقابت ها به مدال نقره رسیدم. مدالی که نخستین مدال تاریخ دوچرخه سواری در بخش انفرادی بود. در هر صورت در بازی های آسیایی اتفاق های زیادی افتاد که نتوانستم به مدال برسم.

او ادامه داد: در سه دور نخست شرایط را کنترل کردم. با بهترین های آسیا رکاب می زدیم و کار کمی سخت بود. در میانه های راه وقتی می خواستم از ورزشکار چینی سبقت بگیرم او به من راه نداد. من زمین خوردم و همین اتفاق سی تا چهل ثانیه از وقتم را گرفت. فکر کنید انرژی ای را که من برای دور آخر گذاشته بودم مجبور شدم برای جبران زمانی که عقب افتاده ام بگذارم.

شکری گفت: اگر دستان دوچرخه سوار روی دسته فرمان باشد مسئله ای وجود ندارد اما دوچرخه سوار چینی به من تنه زد و روی زمین افتادم.

منبع: تسنیم
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 490

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شکری: ورزشکار چینی به من تنه زد و افتادم، فکر می کردم طلا بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شکری: ورزشکار چینی به من تنه زد و افتادم، فکر می کردم طلا بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید