گیم پلی 30 دقیقه ای از Assassins Creed Valhalla لو رفت

به گزارش کاشیا، زمان زیادی تا مراسم رونمایی از بازی های جدید یوبی سافت نمانده، اما گیم پلی 30 دقیقه ای از Assassins Creed Valhalla در فضای مجازی لو رفت.

گیم پلی 30 دقیقه ای از Assassins Creed Valhalla لو رفت

به گزارش خبرنگار ، در حالی که باید تا 12 ژولیه صبر کنیم تا شرکت یوبی سافت مراسم مخصوص رونمایی از بازی های جدید خود، Ubisoft Forward را برگزار کند و در این مراسم از راز های مخفی Assassins Creed Valhalla پرده برداری شود، یک ویدئوی اولیه از گیم پلی این عنوان در فضای مجازی منتشر شد که برخی از ویژگی ها و قابلیت های آن را نشان می دهد. ویدئویی که در فضای مجازی پخش شده است، فقط یک نبرد را به نمایش می گذارد که در آن، شخصیت های غیر قابل هدایت هیچ کاری نمی کنند. علاوه بر این، انیمیشن هایی هم در این ویدئو به چشم می خورند که نشان می دهد این گیم پلی، گیم پلی نهایی Valhalla نیست.

این ویدئو ابتدا در یوتیوب به اشتراک گذاشته شد و پس از تلاش های شرکت یوبی سافت از این فضا بیرون کشیده شد تا گیم پلی آن به عنوان یک راز برای گیمر ها باقی بماند، اما همین چند دقیقه کافی بود تا سایت های دیگر این گیم پلی را ذخیره و بعد، در فضای مجازی دست به دست بچرخانند.

در این گیم پلی یک نبرد دیده می شود که نشان می دهد رابط کاربری بازی دچار دگرگونی شده است و مبارزه های آن هنوز شبیه به Odyssey هستند. راندن اسب در Valhalla، همه را به یاد کنترل اسب در Witcher 3 می اندازد و حرکت سینمایی دوربین در آن، ما را یادآورد صحنه های Red Dead Redemption می کند. با این حال، در این تصاویر اشکالاتی وجود دارد که ثابت می کند این ویدئو، فیلم اولیه از گیم پلی Valhalla بوده است.

پس از مبارزه با برخی گرگ ها و جمع کردن آنگلوساکسون ها که توسط ستمگران وایکینگ، خود خشونت ذاتی در سیستم نشان داده شده است، یک حمله آغاز می شود. این حمله، صحنه ای را نشان می دهد که یک قایق بزرگ به سمت دیوار قلعه حرکت می کند و تیر هایی از آتش روی سر آن ها ریخته می شود. در این گیم پلی دیده می شود که شخصیت اصلی این بازی قادر است سلاح دشمنان را از روی زمین بردارد و آن ها را به سمت دشمنان خود پرتاب کند. توانایی ویژه ای هم که دیده می شود، این است که می توان با تبر شخصیت داستان همزمان به چند نفر ضربه زد.

اوج این ویدئو جایی است که شخصیت اصلی وارد مبارزه با یکی از شخصیت های منفی وایکینگ با گرگش می شود که در خاتمه، انتخاب بین مرگ و زندگی باید توسط گیمر گرفته شود. قابلیتی که به این بازی اضافه شده، مخفی کردن وسایلی است که نمی خواهید از آن ها استفاده کنید. علاوه بر این، در طول راستا می توانید به مهارت های خود اضافه و از بیشترین توانایی شخصیت خود استفاده کنید.

گفتنی است، Assassins Creed Valhalla قرار است در تعطیلات امسال در بازار جهانی عرضه شود؛ یعنی زمانی که قرار است کنسول ها نسل بعدی عرضه شوند. گفته می شود، این عنوان شامل 100 ساعت گیم پلی جذاب است که می تواند طرفداران خاص خود را به دست آورد. با این حال، باید تا زمان عرضه این بازی صبر کنیم تا از راز های آن باخبر شویم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1102

به "گیم پلی 30 دقیقه ای از Assassins Creed Valhalla لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیم پلی 30 دقیقه ای از Assassins Creed Valhalla لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید