7 درصد پرونده های دانشجویان اخلاقی است، سالانه حدود 50 دانشجو از تحصیل باز می مانند

به گزارش کاشیا، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر اینکه هیچ دانشجویی در این دانشگاه به دلیل فعالیت سیاسی اخراج نشده و پرونده سیاسدی ندارد، گفت: سالیانه حدود 40 تا 50 دانشجو به دلیل مسایل آموزشی امکان تحصیل در دانشگاه را از دست می دهند.

7 درصد پرونده های دانشجویان اخلاقی است، سالانه حدود 50 دانشجو از تحصیل باز می مانند

دکتر حسین سلیمی در گفت و گو با خبرنگاران، ضمن بیان این مطلب با تاکید بر اینکه محدودیتی برای فعالیت های دانشجویان در دانشگاه علامه طباطبایی وجود ندارد، اظهار کرد: حدود 90 درصد پرونده های دانشجویان این دانشگاه مربوط به مسایل آموزشی و تقلب است حدود 7 درصد این پرونده ها نیز به مسائل اخلاقی اعم از دعوا و اقدامات خلاف اخلاق مرتبط می گردد که در دانشگاه رخ داده است.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر این که هیچ پرونده سیاسی در کمیته انضباطی این دانشگاه وجود ندارد، گفت:بعضی از پرونده های کمیته انضباطی دانشجویان نیز مرتبط به شکایت افراد از همدیگر است مثلا استادی از دانشجو و دانشجویی از کارمند و یا بلعکس شکایت می نماید.

دکتر سلیمی خاطر نشان کرد:ضمن این که هر سال تعداد زیادی از دانشجویان مان به دلیل مسائل آموزشی اخراج می شوند و این افراد کسانی هستند که نمره لازم را در آموزش کسب نمی نمایند که البته تعداد این دانشجویان نیز در دانشگاه علامه طباطبایی زیاد نیست.

وی اظهار کرد: فکر می کنم در سال حدود 50 نفر از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی به دلیل این که نمره لازم را کسب نمی نمایند یا مشروط می شوند و غیبت می نمایند، مراجعه ای به دانشگاه ندارند. در نهایت شرایط حضور در دانشگاه را از دست می دهند.

رییس دانشگاه علامه طباطبایی در سرانجام خاطر نشان کرد: به دلیل فعالیت های سیاسی هیچ دانشجویی اخراجی در دانشگاه علامه نداریم. ضمن اینکه پرونده ای هم در این زمینه در کمیته انضباطی وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1339

به "7 درصد پرونده های دانشجویان اخلاقی است، سالانه حدود 50 دانشجو از تحصیل باز می مانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 درصد پرونده های دانشجویان اخلاقی است، سالانه حدود 50 دانشجو از تحصیل باز می مانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید