اطلاعیه آموزش و پرورش درباره نتایج آزمون استخدامی

به گزارش کاشیا، وزارت آموزش وپرورش با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش برای اعلام نتایج اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور(آبان 1398) به منظور آگاهی پذیرفته شدگان، اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه آموزش و پرورش درباره نتایج آزمون استخدامی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل دکترای مدیریت در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش وپرورش، این وزارتخانه با صدور اطلاعیه ای مواردی را به آگاهی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1398 در مرحله چند برابر ظرفیت رساند. متن اطلاعیه به توضیح زیر است:

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان 1398 (موضوع مجوزهای شماره 151610 مورخ 27 خرداد 1398 و 160491 مورخ یک تیر 1398 سازمان اداری و استخدامی کشور)، موارد ذیل اعلام می گردد:

- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی گردد بلکه در پذیرش نهایی با توجه به شغل/ محل انتخابی و بر اساس مجموع نمرات فصلی داوطلبان معرفی شده با وزن 70 درصد آزمون کتبی و 3 درصد مصاحبه استخدامی به تعداد یک برابر ظرفیت (به ترتیب نمره فضلی) و سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدام مذکور صورت خواهد گرفت.

- معرفی شدگان در این مرحله (چند برابر ظرفیت) موظفند با مراجعه به سامانه های استانی اداره کل آموزش وپرورش محل مورد تقاضا (لیست پیوست) از زمان و مکان آنالیز مدارک و مستندات، مصاحبه استخدامی و... خود آگاه شوند.

- عدم مراجعه معرفی شدگان به هر دلیل جهت انجام مراحل مزبور در زمان مقرر به منزله انصراف بوده و داوطلب در این خصوص حق اعتراض نخواهد داشت.

- گذراندن دوره یک ساله مهارت آموزی و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره برای پذیرفته شدگان نهایی دارای سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان الزامی است. محل برگزاری دوره یک ساله مهارت آموزی بعد از قبولی نهایی توسط دانشگاه های مجری دوره مهارت آموزی اعلام خواهد شد.

- مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی مربوط، بخشی از هزینه های برگزاری دوره یک ساله مهارت آموزی (خدمات آموزشی و رفاهی) بر عهده داوطلب خواهد بود.

- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند فرم اطلاعات فردی را از پورتال دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی https://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق آن و الصاق یک قطعه عکس اقدام و به همراه یک قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، به نماینده هسته گزینش تحویل دهند.

- چنانچه پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یک ساله مهارتآموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش وپرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.

- دانشگاه مجری دوره یک ساله مهارت آموزی مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان ندارد. در صورت وجود امکانات و تقاضای مهارت آموز، ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط امکان پذیر خواهد بود.

- رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه های بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 696

به "اطلاعیه آموزش و پرورش درباره نتایج آزمون استخدامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه آموزش و پرورش درباره نتایج آزمون استخدامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید