برق 49 وزارتخانه، سازمان دولتی، نهاد ملی و بانک در تهران قطع شد

به گزارش کاشیا، به دنبال افزایش دمای هوا، شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم امروز چهارشنبه؛ 12 خردادماه نیز با هدف جلوگیری از بروز خاموشی در شبکه برق این کلانشهر، برق 49 اداره پرمصرف را در پایتخت، قطع کرد.

برق 49 وزارتخانه، سازمان دولتی، نهاد ملی و بانک در تهران قطع شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از شرکت توزیع برق تهران عظیم، حسین صبوری، مدیرعامل این شرکت از ساختمان های متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، شرکت ملی فولاد ایران، مرکز آمار سازمان برنامه و بودجه، سازمان امور استخدامی کشور، بانک پارسیان، بانک ملی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بعضی از اداراتی که امروز مشمول قطع برق شده اند نام برد و اضافه نمود: از آن جا که بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی طی روزهای آینده، انتظار افزایش بیشتر دمای هوا را داریم لازم است تمامی مشترکان، حداکثر صرفه جویی ممکن را در مصرف برق به عمل آورند.

وی همچنین با بیان این که در ادامه برخورد با ادارات پرمصرف، امروز نیز برق 49 دستگاه اجرایی در تهران قطع شد، گفت: مهم ترین کمکی که مشترکان بخش خانگی می توانند به ما در تأمین برق نمایند خودداری از استفاده همزمان از وسایل برقی پرمصرف به ویژه در ساعات 12 تا 18 است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم همچنین از ادارات و صنایعی که همکاری مناسبی در مدیریت مصرف برق دارند قدردانی کرد و گفت: گزارش عملکرد ادارات در حوزه مدیریت مصرف برق به شکل هفتگی، تهیه و به استانداری تهران ارسال می گردد.

صبوری به همین دلیل از ادارات و دستگاه های اجرایی پایتخت خواست تا به منظور جلوگیری از بروز خاموشی احتمالی به ویژه در بخش خانگی شهر تهران، اجرای مصوبات هیأت وزیران در مورد مدیریت مصرف برق را جدی بگیرند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 تیر 1400 بروزرسانی: 10 تیر 1400 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1680

به "برق 49 وزارتخانه، سازمان دولتی، نهاد ملی و بانک در تهران قطع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق 49 وزارتخانه، سازمان دولتی، نهاد ملی و بانک در تهران قطع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید