تارتار: انتظار دارم شب قبل از بازی احترام ها حفظ گردد، از منصوریان دلخور شدم

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پیکان نسبت به اظهارات همتای خود در تیم فوتبال آلومینیوم اراک درباره داوری مسابقه پیش روی آنها واکنش نشان داد.

تارتار: انتظار دارم شب قبل از بازی احترام ها حفظ گردد، از منصوریان دلخور شدم

به گزارش خبرنگاران، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پیکان در آستانه ملاقات تیمش مقابل آلومینیوم اراک درباره شرایط خودروسازان بیان نمود: خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی دارد. بعد از ملاقات با گل گهر سیرجان توانستیم از نظر روحی و روانی تیم را آماده کنیم و از نظر فنی شرایط مطلوبی داریم. خودمان را برای مسابقه با آلومینیوم آماده کردیم و امیدوارم بتوانیم با نتیجه ای مطلوب از این بازی خارج شویم.

وی درباره ملاقات با آلومینیوم اراک تأکید کرد: آلومینیوم تیم خیلی خوبی است. در ابتدای فصل رسول خطیبی زحمات زیادی برای این تیم کشید و نباید زحمات آقا رسول را برای رسیدن آلومینیوم به این جای جدول رده بندی نادیده بگیریم. آنها با کوشش های مدیریت باشگاه در ابتدای فصل در نقل وانتقالات خوب کار کردند و تیم خوبی را به مسابقات فرستادند. در ادامه هم با کادر فنی جدید جلو می فرایند و شرایط خوبی دارند. با این حال بازی سختی داریم. آلومینیوم بازیکنان خوب و نفرات باکیفیتی دارد و باشگاهی است که از نظر مدیریتی نیز خوب عمل نموده است. با این حال کوشش خواهیم کرد شب خوبی را سپری کنیم و با دست پر به تهران برگردیم.

سرمربی پیکان با اشاره به صحبت های علیرضا منصوریان سرمربی آلومینیوم پیرامون درباره داوری مسابقه پنجشنبه شب گفت: علیرضا منصوریان دوست خوب من است، اما از صحبت هایی که چهارشنبه شب انجام داد، متعجب شدم! من همواره او را به عنوان یک مربی حرفه ای می شناسم، اما وقتی دیدم اصول حرفه ای را زیر پا گذاشته است از او دلخور شدم.

تارتار ادامه داد: قطعاً آقای منصوریان بهتر از هر کس دیگری می داند که زیبا نیست شب قبل از بازی راجع به تیم حریف صحبت کنیم. ما در طول هفته گذشته اگر اعتراضی به داوری ها داشتیم و بیانیه دادیم یا مصاحبه ای کردیم، اصلاً درباره باشگاه آلومینیوم و بازی این هفته حرفی نزدیم. اعتراض ما به بازی های گذشته مان بود که به گواه کارشناسان حق مان خورده شده است. ما نه تنها برای تیم خودمان، حتی راضی نیستیم هیچ حقی از هیچ تیم دیگری تضییع گردد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان همچنین گفت: انتظار همه ما مربیان از داوران این است که حق را به حقدار بدهند. ما هرگز دنبال این نبودیم که حق باشگاه آلومینیوم و طرفداران خوبش را بگیرند و به ما بدهند. همواره هم به تیم های حریف احترام گذاشتیم. انتظارمان از مجموعه عظیم و حرفه ای آلومینیوم و اعضای آن این است که اجازه بدهند احترام ها قبل از بازی فردا حفظ گردد.

تارتار درباره انتخاب مرتضی منصوریان به عنوان داور مسابقه تیمش با آلومینیوم اراک گفت: شخصاً آرزو می کنم آقای منصوریان بهترین قضاوتش را انجام بدهد و حق را به حقدار بدهد. امیدوارم ایشان با تمرکز بالایی که در مسابقات گذشته از او دیدیم، بدون توجه به حواشی کارش را انجام بدهد و در نهایت تیم داوری پیروزی مسابقه لقب بگیرد.

وی درباره محرومیت خودش و حسین پاشایی مربی پیکان از بازی پنجشنبه گفت: این محرومیت هم میراث اشتباهات داوری در بازی های گذشته است. من خودم یادم نمی آید در هیچ مسابقه ای محروم بوده باشم، اما به هر حال فشار روی ما زیاد است و چنین اتفاقی افتاده. این موضوع را به فال نیک می گیرم و قطعاً سایر همکارانم روی نیمکت کار را به خوبی پیش می برند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1633

به "تارتار: انتظار دارم شب قبل از بازی احترام ها حفظ گردد، از منصوریان دلخور شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: انتظار دارم شب قبل از بازی احترام ها حفظ گردد، از منصوریان دلخور شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید