قلعه نویی: برای باگناما کارت دائم بازی صادر شده پس هیچ اتفاقی رخ نداده است

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، سرمربی تیم فوتبال گل گهر گفت: اکبر میثاقیان نه فقط برای فوتبال استان خراسان، بلکه سالیان سال برای فوتبال ایران زحمت کشیده و با عشق مربیگری کرده است.

قلعه نویی: برای باگناما کارت دائم بازی صادر شده پس هیچ اتفاقی رخ نداده است

به گزارش گروره ورزشی خبرنگاران، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده گفت: خدا را شکر می کنم اولین کنفرانس پس از محرومیتم، در مشهد است. این هم لطف و عنایت خدا و کرم امام رضا (ع) است. استان خراسان، استان پدری من محسوب می شود، چون ابرشهر نیشابور زادگاه پدری من است و وقتی به اینجا می آیم، علاوه بر اینکه به پابوس امام رضا (ع) می رویم، حس خاصی به من دست می دهد، چون نزدیک زادگاه پدری ام است.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر که نام حریف فردای تیمش را شهر خودرو معرفی کرد با تذکر مسئول برگزار کنفرانس روبرو شد که نام این تیم پدیده است، گفت: شهر خودرو باید بگوییم، اما این تیم یکی از تیم های خوب است. به جدول نگاه نکنیم، چون این تیم یک مربی پرانرژی دارد که نه فقط برای فوتبال استان خراسان، بلکه سالیان سال برای فوتبال ایران زحمت کشیده و با عشق مربیگری کرده است. یقیناً ما فردا یک بازی سخت داریم و شاید از بازی های قبلی ما سخت تر باشد.

وی ادامه داد: بازی های قبلی حریف مان را آنالیز کردیم و باید بگویم تیم دونده و خوبی است. امیدوارم با همان انگیزه که بچه ها در بازی های قبلی داشتند، با دوندگی بیشتر در این بازی کارمان را انجام دهیم. در این بازی نیاز داریم هم تمرکز بیشتری داشته باشیم و هم دوندگی مان بیشتر باشد تا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.

قلعه نویی در واکنش به این مسئله که با توجه به اتفاقاتی که رخ داده است آیا در بازی با پدیده از اریک باگناما استفاده خواهد کرد یا نه، گفت: از نظر ما اتفاقی رخ نداده است، چون وقتی کارت بازی یک بازیکن صادر می شود، یعنی مراحل قانونی اش را انجام داده است. این مسئله برای زمانی است که کارت بازیکن صادر نشده باشد، آنهم کارت دائم نه کارت موقت. برای بازی فردا هم باید ببینیم شرایط بازی چگونه است، شاید از ابتدا بازی کند و شاید در ادامه به زمین بیاید. چون این بازیکن کیفیتی بسیار زیادی دارد و با توجه به اینکه جوان است، انتظار داریم هفته به هفته بهتر شود.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر در مورد غایبان تیمش برای دیدار با پدیده گفت: بهنام برزای و فرشید باقری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. یکی دو بازیکن مصدوم هم داریم، اما جا دارد از تیم پزشکی تشکر کنیم، چون تلاش می کنند این بازیکنانی که شرایط 50 - 50 دارند را به بازی فردا برسانند.

وی درباره اینکه تیم پدیده تمریناتش را به تهران منتقل کرده و گل گهر هم جزو تیم هایی است که در تهران تمریناتش را انجام می دهد و آیا این مسئله به سود تیم هایی است که در تهران تمرین کنند یا نه، گفت: این رفت و آمدها طبیعتاً سخت است. وقتی شما به ارتفاع می روید، انگار یک ماده بیهوشی وارد بدن تان می شود. تعداد پروازهای ما بیشتر است و کار ما را سخت تر می کند. ما منتظر این فرصت هستیم که بیشتر در سیرجان باشیم. مردم سیرجان مانند همه جای ایران، مردم خوب، بامعرفت و خونگرمی هستند. کم کم باید زیرساخت ها فراهم شود. من نمی دانم تیم شهر خودرو (پدیده) چرا در مشهد تمرین نمی کند و وارد این مسئله هم نمی شوم. با این حال اگر زیرساخت ها فراهم باشد، هر تیمی در شهر خودش تمرین کند، بهتر است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 تیر 1401 بروزرسانی: 21 تیر 1401 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 2090

به "قلعه نویی: برای باگناما کارت دائم بازی صادر شده پس هیچ اتفاقی رخ نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: برای باگناما کارت دائم بازی صادر شده پس هیچ اتفاقی رخ نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید