(تصاویر) بچه غول ژاپنی!

به گزارش کاشیا، در میان کشتی گیران سومو در ژاپن پسری 10 ساله و سنگین وزن بسیار برجسته و معروف شده است.

(تصاویر) بچه غول ژاپنی!

به گزارش خبرنگاران، کیوتا کوماگای با 10 سال سن 85 کیلوگرم وزن دارد، دو برابر دیگر بچه های سن خود و چنان مسلط است که با پسران پنج یا 6 سال بزرگتر از خود کشتی می گیرد و آنان را زمین می زند.

سال گذشته کیوتا در مسابقات قهرمانی زیر 10 سال در جهان قهرمان شد. این پسر شش روز در هفته تمرین می کند. او همچنین شنا می کند و دو و میدانی را نیز تمرین می کند تا انعطاف پذیری و سرعت انفجاری لازم را برای کشتی سومو داشته باشد.

تایسوکه پدر و مربی کیوتا می گوید من به او چیزی یاد ندادم، او از همان ابتدا می توانست کار های مختلفی را به طور طبیعی انجام دهد. وی استعدادی که در سومو لازم است را دارد. او قهرمان مسابقات شد. من فکر می کردم که او ممکن است چیز خاصی داشته باشد.

کیوتا پسری خجالتی است. او می گوید این شادی بخش است که آدم های بزرگتر را کتک بزنم!

پدر کیوتا در تمرینات به قدری او را تحت فشار قرار می دهد که اغلب به نفس نفس افتاده و گریه می کند، با این حال پدر معتقد است که این تنها را برای دریافت بهترین نتیجه است.

کلید موفقیت ورزشکاران سومو رژیم غذایی آنان است. به طور متوسط کیوتا روزانه 2700 تا 4000 کالری ازجمله بیش از یک لیتر شیر و مقدار زیادی پروتئین مصرف می کند. استیک غذای مورد علاقه اوست.

وی همچنین باید بیش از یک کاسه Chankonabe، خورشت ویژه ورزشکاران سومو بخورد. کیوتا درصدد است تا 20 کیلوگرم به وزن خود اضافه کند.

سومو یک رشته باستانی از ورزش کشتی است که در آن وزن، اندازه و قدرت در درجه اول اهمیت قرار دار د. هدف شرکت کنندگان این است که حریف خود را از رینگ (به قطر 4 متر و 60 سانتی متر) بیرون انداخته یا او را وادار کنند تا یکی از اعضای بدن خود را بر زمین گذارد.

منبع: فرارو
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1443

به "(تصاویر) بچه غول ژاپنی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) بچه غول ژاپنی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید