توجهات به من کاذب است، خانه نشین شدم، در جنگ جهانی سوم هستیم

به گزارش کاشیا، انجمن جهانی پاراوالیبال در آستانه 23 آوریل که به عنوان روز جهانی این رشته نامگذاری شده، اقدام به انتخاب بهترین های این رشته نموده است.

توجهات به من کاذب است، خانه نشین شدم، در جنگ جهانی سوم هستیم

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

این انجمن در اکانت رسمی خود با انتشار عکسی از چهره های والیبال نشسته دنیا در هر دو بخش مردان و زنان، از علاقمندان و دنبال نمایندگان خود خواسته تا در زیر پست موردنظر، قهرمان مورد علاقه شأن را معرفی نمایند تا با این نظر سنجی، بهترین های والیبال نشسته دنیا انتخاب شوند.

مرتضی مهرزاد بازیکن 2 متر و 46 سانتی متری تیم ملی والیبال نشسته، تنها ورزشکار ایرانی است که از چهره او در پست انجمن دنیای پاراوالیبال و عکس منتشر شده برای آن استفاده شده است.

همین مسئله بهانه ای شد برای مصاحبهی کاشیا با این پاراوالیبالیست که عنوان بلندقامت ترین ورزشکار تاریخ پارالمپیک را در اختیار دارد اگرچه او اهمیت زیادی برای این اقدام انجمن دنیای پاراوالیبال قائل نیست.

حضور در جمع بهترین ها اهمیتی برایم ندارد

مرتضی مهرزاد در مصاحبه با کاشیا در خصوص اقدام انجمن دنیای پاراوالیبال برای انتخاب بهترین های این رشته در سطح دنیا و اینکه از عکس او نیز در پست منتشر شده برای این نظر سنجی استفاده شده است، گفت: اصلاً خودم در جریان موضوع نبودم و به وسیله دوستانم آگاه شدم. در کل این موضوع و اینکه در جمع بهترین ها قرار بگیرم اهمیتی برایم ندارد. اصلاً اینگونه انتخاب را قبول ندارم. به نظرم اقدام انجمن دنیای پاراوالیبال هم بیشتر جنبه فان و سرگرمی دارد و اصلاً موضوع جدی به حساب نمی آید.

به ایران رأی دادم

وی ادامه داد: با این حال در نظر سنجی انجمن دنیای پاراوالیبال شرکت کردم. در زیر پست مربوطه هم به ایران رأی دادم. خیلی دیگر از هم تیمی هایم در تیم ملی والیبال نشسته هم رأی خود را داده اند. هر کدام از ما به یکی از هم تیمی های مان یا تیم ایران رأی دادیم. در کل این مسئله را به شوخی گرفتیم.

توجهات به من کاذب است، ضعیف ترین عضو تیم ملی هستم

این ملی پوش والیبال نشسته در ادامه در خصوص چرایی اقدامش برای رأی دادن به ایران و اینکه از گزینه خاصی نام نبرده، گفت: به نظرم والیبال نشسته ایران وابسته به شخص نیست، عملکرد تیمی در تیم ملی معین نماینده است. اگر هم من در چشم هستم بیشتر به خاطر فیزیکم است و اینکه قد بلندی دارم وگرنه به لحاظ فنی ضعیف ترین عضو تیم ملی، خودِ من هستم. در واقع توجهاتی که به من می گردد، همگی کاذب و صرفاً برای قدم است نه مسائل فنی.

فعلاً مهمترین مسئله برایم سرانجام شرایط کرونایی است

بلند قامت ترین ورزشکار تاریخ پارالمپیک همچنین در خصوص شرایط تمرینی خود و تیم ملی والیبال نشسته با توجه به تغییر ایجاد شده در زمان برگزاری بازی های پارالمپیک و تعویق یک ساله این بازی ها توضیح داد: ابتدا که بحث تعویق بازی ها مطرح شد صحبت از تغییر دو سه ماهه بود اما به خاطر بحران کرونا و شیوع آن، مسئولان دنیای در خصوص تعویق یک ساله به جمع بندی رسیدند. در حال حاضر هم هیچ مسئله ای برایم اهمیت ندارد جز اینکه این شرایط کرونایی تمام گردد و به روال عادی برای تمرین بازگردیم.

خانه نشین شده ام

مهرزاد با یادآوری اینکه اردوی تمرینی تیم ملی والیبال نشسته که قرار بود اسفندماه برگزار گردد به دلیل کرونا لغو شد، اعلام نمود: طبق برنامه اولیه قرار بود از 15 فروردین دوباره وارد اردو شویم و از 16 فروردین ماه هم تمرینات مان را شروع کنیم اما فعلاً من و دیگر اعضای تیم ملی خانه نشین شده ایم. تا قبل از اینکه مدت تغییر زمان برگزاری بازی های پارالمپیک تعیین نبود، طبق برنامه مربی بدنساز در منزل تمرین می کردیم اما الان که تعویق یک ساله مسجل شده، شرایط متفاوت شده است. منتظر هستیم تا ببینیم در ادامه شرایط چگونه خواهد شد.

در جنگ دنیای سوم به سر می بریم

عضو تیم ملی والیبال نشسته ایران که با این تیم در پارالمپیک 2016 ریو قهرمان شد، در خصوص تعویق یک ساله برگزاری بازی های پارالمپیک توکیو نیز گفت: به هر حال سلامتی فاکتوری به مراتب مهمتر از مسابقه و مدال و پرچم و هر مسئله دیگری است. کرونا شرایط خاصی ایجاد نموده گویا که دنیا در جنگ دنیای سوم به سر می برد. در این شرایط تعویق بازی ها بهترین تصمیم بود چراکه حداقل سلامت ورزشکاران حفظ می گردد.

حضور در پارالمپیک توکیو سخت است حتی سال آینده

مرتضی مهرزاد در سرانجام با تاکید بر اینکه تیم ملی والیبال نشسته ایران به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در پارالمپیک توکیو حضور پیدا می نماید، اعلام نمود: برای ایران، حضور در این دوره بازی ها سخت است. فرقی هم نداشت که بازی ها طبق قرار اولیه سال جاری برگزار می شد یا زمان آن تغییر می کرد چراکه در هر صورت باید از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم. از حالا هم مصمم هستیم که به محض حاصل شدن شرایط وبازگشت به اردو، برای قهرمانی دوباره تمرین کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 812

به "توجهات به من کاذب است، خانه نشین شدم، در جنگ جهانی سوم هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجهات به من کاذب است، خانه نشین شدم، در جنگ جهانی سوم هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید