شرح شهاب حسینی درباره ماجرای واکسن زدن در آمریکا و فعالیت هنری اش

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، شهاب حسینی درباره حواشی ماجرای واکسن زدنش در آمریکا و فعالیت های اخیر هنری اش، سخن گفت.

شرح شهاب حسینی درباره ماجرای واکسن زدن در آمریکا و فعالیت هنری اش

به گزارش خبرنگاران، علی پاکزاد (خبرنگار) گپ و گفتی با شهاب حسینی داشته و بر همین اساس برای ایسنا نوشته: این روزها ماجرای ماسک زدن و واکسن زدن شهاب حسینی در آن سوی جهان، موضوعی شد برای اینکه بعضی به آن بپردازند و ساده از کنارش عبور ننمایند. هر چند آنقدر در جامعه موضوعات مهم وجود دارد که پرداختن به این حاشیه ها حوصله می خواهد و انگیزه! برای همین هم با شهاب حسینی تماس گرفتم تا ببینم تا چه حد این موضوع برای خودش جدیت داشته است؟

شهاب حسینی در پاسخ به سوالم در خصوص ماسکی که بصورت داشته است می گوید: از ماشین که پیاده شدم دیدم ماسک ندارم. تنها ماسک داخل ماشین این ماسک بود که قبل تر ها، دوستم به من هدیه داده بود. بین زدن و نزدن آن تردید نکردم.

از شهاب ماجرای واکسیناسیونش را پرسیدم. شهاب گفت: هیچ نیت قبلی و برنامه ریزی مشخصی برای زدن واکسن نبود و نداشتم. به اصرار یکی از دوستان که برای شروع یک کار سینمایی همراهی ام می کرد، در صف واکسن مازاد ایستادیم تا شانس خود را امتحان کنیم. در آمریکا برای مراکز سالمندان و سایر مراکز در اولویت، همواره چیزی حدود بیست درصد واکسن اضافه در نظر گرفته می گردد تا در صورت شکستگی یا اتفاقات غیرمترقبه، مسئله ای برای جامعه هدف بوجود نیاید. پس از اتمام کار، مازاد را بین مردم عادی توزیع و تزریق می نمایند. ضمناً این واکسن ها بعد از خروج از دمای یخ زدگی چون قابل برگشت و استرداد نیست، مازادش به مردم عادی تزریق می گردد، کل ماجرا همین بود. اتفاقی که برای هر کسی می تواند بیفتد.

شهاب می گوید که آرزوی قلبی اش این است که شرایط واکسیناسیون با بهترین واکسن موجود برای هموطنانش در ایران بوجود بیاید و مردم بیش از این دچار خسارت و مصیبت نشوند. مخصوصا حالا که وعده داده شده در چند ماهه آینده شرایط واکسیناسیون عمومی در کشور بوجود بیاید و او امیدوار است که این وعده تحقق یابد.

از او در خصوص پروژه ای که اکنون در دست دارد، سئوال می کنم. شهاب می گوید که فیلم دومش را در آمریکا ساخته است.

می دانستم او پیش از این بعنوان اولین کارگردانی اش در آمریکا فیلم The writer is dead را بر اساس نمایشنامه نویسنده مرده است اثر آرش عباسی با حضور دو بازیگر آمریکایی ساخته بود.

حالا شهاب حسینی می گوید که این روزها مشغول ساخت فیلم Final Act با بازیگری سه بازیگر ایرانی انگلیس زبان و سه بازیگر آمریکایی و دو کودک ایرانی و آمریکایی بوده است.

وقتش را نمی گیرم و برایش آرزوی موفقیت می کنم و قدری به حاشیه های که ساخته و پرورانده می گردد فکر می کنم و می گویم کاش این همه خلاقیت و ذوق در حاشیه سازی را صرف ارتقای سینما می کردیم....

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1508

به "شرح شهاب حسینی درباره ماجرای واکسن زدن در آمریکا و فعالیت هنری اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح شهاب حسینی درباره ماجرای واکسن زدن در آمریکا و فعالیت هنری اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید