حسامی: اگر تاریخ جام باشگاه تغییر کند، چه کسی جوابگوی هزینه ما است؟ ، بخش خصوصی هستیم و باید از جیب هزینه کنیم

به گزارش کاشیا، مدیرعامل اشتادسازه دلایل انصراف این تیم از حضور در جام باشگاه های هندبال بانوان آسیا را تشریح کرد.

حسامی: اگر تاریخ جام باشگاه تغییر کند، چه کسی جوابگوی هزینه ما است؟ ، بخش خصوصی هستیم و باید از جیب هزینه کنیم

سعید حسامی، مدیر باشگاه اشتادسازه مشهد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد دلایل انصراف تیم اشتادسازه از حضور در جام باشگاه های هندبال زنان آسیا گفت: 6 بازیکن کرونایی داریم و با کادر فنی صحبت کردیم و گفتند تا اوایل خرداد نمی توانیم اردوها را شروع کنیم و با این شرایط به آمادگی کامل برای حضور در مسابقات نمی رسیم.

وی در ادامه اضافه کرد: تاریخ برگزاری مسابقات معین شده است و بالطبع ما باید بلیط تهیه کنیم. هزینه هر بازیکن ما حدود 26 تا 27 میلیون تومان است و در مجموع باید 700 تا 800 میلیون تومان هزینه بلیط بپردازیم حالا در این شرایط کرونا اگر زمان مسابقات تغییر کند آیا کسی جوابگوی خسارت لغو و یا تعویض بلیط ما خواهد بود؟ ما بخش خصوص هستیم و باید تمام این هزینه ها را از جیب بپردازیم.

مدیرعامل اشتاد سازه تاکید نمود: در این شرایط که باید تمرینات با فشردگی انجام گردد احتمال مصدومیت بازیکنان زیاد است. بازیکنان ما جوان هستند و در فشردگی مسابقات و اردو ها آسیب خواهند دید. مهم ترین نگرانی خودم هم به خاطر حضور تیم هند در این مسابقات است اگر یک درصد یک بازیکن ما به کرونای هندی مبتلا شوند و جان خود را از دست بدهد، چه کسی جوابگو خواهد بود؟ اگر فکر می کردیم قهرمان هستیم و روی سکو می رویم ارزش این خطرات را داشت ولی الان ارزش ندارد که جان کسی به خطر بیفتد.

وی توضیح داد: ما یک تیم خصوصی هستیم که در هندبال بانوان ورود کردیم و تیم خوبی را راهی مسابقات کردیم اما در مشهد هیچ ارگانی برای اعزام این تیم به ما یاری نکرد در نهایت ترجیح دادیم این پول را به جای صرف کردن در اعزام تیم، در تیم ملی جوانان هزینه کنیم.

حسامی در پاسخ به این سوال که چرا انصراف خود را از حضور در جام باشگاه های آسیا زودتر اعلام نکردید تا فرصت جایگزینی برای تیم دیگری ایجاد گردد، گفت: قرار بود برنامه تمرینات از اردیبهشت شروع گردد اما به نظر شما امکان داشت با وجود شرایط کرونا تعطیلی را پیش بینی کنیم و تشخیص بدهیم که فرایند کرونا چگونه خواهد بود؟ آیا فدراسیون متعهد است اگر تاریخ مسابقات عوض گردد هزینه ای پرداخت کند؟ ما بخش خصوصی هستیم و باید هزینه ها را از جیب بپردازیم. ما تیم خود را زود بستیم تا به مسابقات برسیم و برای حضور در جام باشگاه های آسیا برنامه داشتیم ولی برای کرونا نمی توان مشخص تکلیف کرد. فدراسیون از جنبه خودش به موضوع نگاه می نماید و ما هم خودمان.

حسامی اضافه کرد: فکر می کنم تنها تیمی هستیم که با تمام بازیکنانمان تسویه حساب کردیم و بازیکنان با امکانات خوب در مسابقه بودند. مشکل هزینه نداریم اما آیا اعزام به جام باشگاه ها مقرون به صرفه است؟ این موضوع تصمیم خود باشگاه نبود بلکه کادر فنی به این جمع بندی رسید که تیم اعزام نگردد.

وی در مورد آخرین شرایط سرمربی جوانان و تعهدات باشگاه استادسازه در بخش تیم ملی جوانان گفت: پیگیر موضوع هستیم. قطعا سرمربی تیم ایرانی خواهد بود ولی مربی و تمرین دهنده با مدرک معتبر خارجی رزومه دار را در کنار تیم خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1661

به "حسامی: اگر تاریخ جام باشگاه تغییر کند، چه کسی جوابگوی هزینه ما است؟ ، بخش خصوصی هستیم و باید از جیب هزینه کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسامی: اگر تاریخ جام باشگاه تغییر کند، چه کسی جوابگوی هزینه ما است؟ ، بخش خصوصی هستیم و باید از جیب هزینه کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید